Uzmanlar

Yağ Bezeleri Gölge Etmesin

Yağ Bezeleri Gölge Etmesin

Genellikle 20 ile 40 yaşları arasında karşılaştığımız yağ bezelerinin oluşma sebepleri arasında genetik etkenler ya da kan yağlarının yüksek olması gibi sebepler yer alıyor.

lazer

Yağ bezeleri zaman içinde büyür ve güzelliğimize gölge düşürür. Lekelerden, izlerden, benlerden kurtulmanın yöntemi olduğu gibi yağ bezelerinin de bir çaresi var.

Yağ bezesinin kendiliğinden geçme şansı neredeyse yok. Böyle bir sorun varsa yani yağ bezesi ile savaşmak durumdaysanız mutlaka bir uzmana başvurmalısınız. Bu nokta da size güzel bir önerim var: Lazer ile yağ bezelerinden kurtulabileceğinizi söylemek isterim. Uygulamanın en avantajlı tarafı hiçbir ağrı ya da sancı hissetmemeniz. Bu tür sorundan kurtulup özgüveninizi arttıracak bir yöntem var.

Fraksiyonel Karbondioksit CO2 lazer, gözaltı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri lekeler, benler, ince veya derin çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılabiliyor. Genelde 1-2 seans uygulanan uygulamada, işlem öncesinde göz içine lens gibi bir aparat yerleştiriliyor ve daha sonra problemli bölgeye lazer atışları yapılıyor.

Belki de uzun yıllardır sizi aynalara küstürecek kadar canınızı sıkan yağ bezeleri tedavisi için kullanılan bu uygulama ağrı yaratmıyor ama bu işlem sosyal hayatınızı 3-5 gün etkilese de kısa sürede sosyal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Yağ bezelerinizden ağrısız- sancısız kurtulmanız mümkün.

Yayın tarihi: 11.11.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
1539
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.