Uzmanlar

Soğuk, Fazlalıkları Eritiyor

Soğuk, Fazlalıkları Eritiyor

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bu günlerde birçoğumuz işe, günlük hayatına dönme hazırlıkları yapıyor birçoğumuz bu rutine alışmaya başladı bile...

Güncellenme tarihi:
diyet

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bu günlerde birçoğumuz işe, günlük hayatına dönme hazırlıkları yapıyor birçoğumuz bu rutine alışmaya başladı bile. Tatilde bölgesel fazlalıklarına fazlalık katanlarımız ise çaresini arıyor. Oysa birçoğumuz sıcak havalarda bölgesel fazlalıklarda incelmeler gözlemlediğini söylüyor. Fakat radyofrekans ile soğuk uygulanan bu yöntem sayesinde bölgesel fazlalıklar daha kolay bir şekilde eriyip gidiyor.

Soğuk radyofrekansta diğer sistemlerde olduğu gibi sıcak bir uygulama değil, aksine bu yöntemde daha güçlü bir yarı iletken soğutma yolu tercih ediliyor. Bu uygulama bölgesel yağlanma problemlerinde ve cilt sıkılaştırmada kullanılıyor. 10 günde bir uygulanabilen soğuk radyofrekansta tedavi süresi kişinin problemine göre değişiyor. Kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor.

Gelelim uygulamanın ayrıntılarına… Soğuk radyofrekans bölgesel yağlanmalarda ve yüz bölgesinde tercih edilen uygulamalar arasında. Bölgesel yağlanma uygulamalarında incelme elde edilirken derideki sarkmalar da toparlanıyor. Vücut şekillendirme, sellülit yok etme, popo ve göğüs kaldırma, kırışıklık azaltma, gıdı, üst kol, sırt bölgesi ve diz bölgesine uygulama yapılabiliyor. Yalnızca karın ve basen bölgelerine uygulanma yapılmıyor. 

Bu uygulama sayesinde istenilen derinliğe inilerek istenilen seviyede yağlar eritiliyor. Soğuk radyofrekans  iğnesiz bir uygulama yöntemi ve ortalama 10 – 15 dakika sürüyor. Tabi bu durum sabırsız hastaları mutlu eden avantajlarından. Fakat uygulama sırasında hafif bir sıcaklık artışı hissediliyor. Uygulamanın diğer bir avantajı ise anestezi olmadan, günlük yaşamı aksatmadan, rahat ve konforlu bir işlemdir.

Güzelliğinize…

Yayın tarihi: 18.09.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
1243
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.