Uzmanlar

Siyah Noktalar mı ?

Siyah Noktalar mı ?

Hemen hemen her kadın yüzünün güzel, sağlıklı, parlak ve gölgesiz olmasını ister. Ancak kadınlar ve erkeklerin güzelliğine ve karizmasına gölge düşürecek bazı noktalar var: siyah noktalar. Ancak siyah noktaların karşısında direnebilecek bir bir yöntem var: HydraWave.

Güncellenme tarihi:
siyah

Pek çok kadının ve erkeğin kâbusu olan siyah noktaların yok edilmesi HydraWave’le mümkün. Böyle bir çözümün var olduğunu duymak bile pek çoğunuza rüya gibi geliyor. Üstelik bunu yaparken elle sıkma işleminin getirdiği acı ve kırmızılıkları istemeyenler de çoğunlukta. İşte HydraWave’in özelliği de siyah noktaları o elle sıkma işlemi olmaksızın yok etmesi. HydraWave’in işleyişini, dalga şeklinde gelen su ve vakumla gözeneklerin temizlenmesi şeklinde özetleyebiliriz.

Cildi arındırdıktan sonra cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve maskelerle bakımı yapılıyor. Bu da bakımın tamamlanması için son derece faydalı bir işlem. Ayda 1 defa yaptırmanızın yeterli olacağı bu bakım yöntemiyle arzu ettiğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. HydraWave’in başta da bahsettiğim en önemli özelliği ise sizi eve hapsetmeden, uzun bir iyileşme süreci geçirmeden tamamlanması. Üstelik acısız ve ağrısız olması. Uygulama sonrasında hiçbir ağrı duymadan ve sosyal hayatınızdan uzak kalmadan günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Toplamda 45-60 dakikanızı ayırarak yararlanabileceğiniz bu sistem, derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor ve sağlıklı cildinizle yüzünüzü güldürüyor. Bu sayede yüzünüzde gördüğünüz ve canınızı sıkan siyah noktalar artık sizin için bir dert olmaktan çıkıyor. Dahası her kadının kurduğu küçük bir allık fırçasını dokundurup sokağa çıkma hayali artık gerçek oluyor. Siyah noktalardan arınmış bir cildin farkı gerçekten gözle görülür biçimde açık.

Güzelliğinize..

Yayın tarihi: 18.05.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
6124
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.