Uzmanlar

Selülitler İçin Teknolojik Çare

Selülitler İçin Teknolojik Çare

Smoothapes sayesinde birçok kadının başına bela olan selülitlerden kurtuluyor hatta kalıcı sonuçlar alabiliyorsunuz.

Güncellenme tarihi:
lazer

Her sezon yeni bir teknolojiyle kadınların karşısına çıkan güzellik dünyasının son bombalarından biri de Smoothshapes. Kadınların korkulu rüyalarından biri de selülitlerdir. Henüz bu derdinden kurtulamayan hemcinslerim için hızlı sonuç alabilirler.
Smoothapes sayesinde birçok kadının başına bela olan selülitlerinden kurtuluyor hatta kalıcı sonuçlar alabiliyor. ABD’de selülit tedavisinde FDA onayı almış ameliyatsız bir uygulama olan Smoothtapes mucize gibi. İyileştirme uygulaması 4 ana prensipten oluşuyor. Infrared ışık enerjisi ile formu bozulan, büyümüş ve genişlemiş yağ hücreleri geçirgen bir hale getiriliyor. Geçirgenleşen yağ hücrelerindeki fazla yağ diod lazer ile akışkan, sıvı hale getirilir ve yağ hücrelerinin sağlıklı formuna dönmesi sağlanıyor. Akışkan bir hale gelen fazla sıvı yağ, vakum ve mekanik masaj ile lenf kanallarına yönlendirilir ve bu yöntemle vücuttan atılması sağlanıyor. Böylece, uygulamanın yapıldığı bölgede sıvı dolaşımı sağlanıyor, kolajen üretimi hızlanıyor ve yağ hücreleri sağlıklı formlarına kavuşarak deri yüzeyindeki selülit görüntüsü iyileşiyor. Kolajen üretiminin hızlanması ile de deri yüzeyi daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazanıyor.
Bu uygulamanın diğer uygulamadan ayıran en önemli özellik ise üzerindeki vakum aparatı. Uygulamayı işler kılan vakum, son derece yumuşak ve cildi rahatsız etmeyecek şekilde yapılıyor. Uygulama, problemin derecesine göre 8-12 seans olarak öneriliyor. Haftada 2 seanstan 4-6 haftaya dek sürebildiği gibi, 8 gün üst üste uygulanarak daha kısa sürede de tamamlanabiliyor.

Yayın tarihi: 06.10.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
1816
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.