Uzmanlar

Ölü Hücreler Artık Geçmişte Kalıyor

Ölü Hücreler Artık Geçmişte Kalıyor

Cildimiz bizi dış etkenlerden koruyan en önemli kıyafetimiz. Dış etkenin tüm olumsuzluklarından bizi korumaya çalışırken hem onlardan yara alıyor hem de gücünü kaybederek ölmeye başlıyor.

cilt

Cildimiz bizi dış etkenlerden koruyan en önemli kıyafetimiz aslında. Dış etkenin tüm olumsuzluklarından bizi korumaya çalışırken hem onlardan yara alıyor hem de zaman içinde gücünü kaybederek yavaş yavaş ölmeye başlıyor. Cildimiz ne yazık ki bu savaştan galip çıkmayı çoğu zaman başaramıyor.

Zamana yenik düşen cildimiz, kuru, sertleşmiş, sarkmış ve mat bir hale dönüşerek canlılığını kaybediyor. Biz cildimizin bebeksi yumuşaklığında ve canlılığında kalmasını istesek de tüm bu etkenler cildimizin sağlıksız görünmesi anlamına geliyor. Cildimizin olduğundan daha yıpranmış ve daha kötü görünmesinin en önemli nedenlerinden biri de cildimizdeki ölü tabakalar. Hemen hemen hepimiz bu ölü hücrelerden kurtulmayı denese de başarılı sonuçlar pek alınmadı. Artık cildinizde sizi rahatsız eden ve cildinizi olduğundan daha sağlıksız gösteren ölü tabakadan arınmanın bir yolu var. Bu uygulamanın adı da Pristine.

Gelelim ismi değişik etkisi uzun olan uygulamanın ayrıntılarına. Pristine uygulaması ile cildin üzerinde ince bir kalıp gibi duran ölü hücrelerden kurtulmak mümkün. Üstelik son derece kısa bir sürede ve acı vermeyen bu uygulama ile hem zamandan tasarruf etmek hem de sevindirici sonuçlar almak da mümkün. Nasıl mı? Öncelikle cildiniz, tipinize uygun bir temizleyiciyle temizleniyor. Ardından cilde verilen buharla cilt tüm kirden arındırılarak temizleniyor. Daha sonra pristine ile cilt uygulaması yapılıyor. Cilt uygulamasının ardından cilde uygun maske ve serum uygulanıyor. Tüm bu uygulamaların amacı yazımın başından bu yana söylediğim cildi tüm ölü hücrelerden kurtarmak. Arınan cilt son olarak relax masaj uygulanarak işlem sonlandırılıyor.

Cildimizin hem zamana ve yıllara yenik düştüğünü hem de çevresel koşullarından etkilendiğini düşünürsek ölü hücrelerden kurtulmak hiç de zahmetli değil. Yılların cildimizde bıraktığı ve hapsettiği ölü hücrelerden kurtulmak cildinizin canlı görünümünü ortaya çıkarır, kan akışını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar, cildinizdeki biriken kir tabakasını da ortadan kaldırır.

Pristine sayesinde cilt ölü hücrelerden arındırılarak hepimizin hayalini kurduğu bebeksi cilde kavuşuyoruz. Cildinize ihtiyacı olan güzelliği vererek sizde kendinizi mutlu etmiş olun.

Güzelliğinize...

Yayın tarihi: 05.01.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
1566
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.