Uzmanlar

Gergin Bir Cildin Anahtarı Ultra Lift

Gergin Bir Cildin Anahtarı Ultra Lift

Kırışıklıklar sizi mutsuz ediyorsa, aynaya her bakışınızda olduğundan daha yaşlı biri görüyorsanız Ultra Lift sizin için uygun olabilir.

ultralift

Son dönemlerde dünya daha güzel, bakımlı, genç üstelik sağlıklı olmanın peşinde. Özellikle cilt bakımlarında sıkça duyduğumuz bazı uygulamalar var. Son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri de Ultra Lift. Daha genç ve daha gergin bir cilt için önerebileceğim Ultra Lift, uzman eller tarafından uygulandığında etkili ve yüz güldüren sonuçlar sunuyor.
Cildinizdeki kırışıklıklar sizi mutsuz ediyorsa, sarkmalarınızın artık daha fazla sarkmayacağını düşünüyorsanız, aynaya her bakışınızda olduğundan daha yaşlı biri görüyorsanız Ultra Lift sizin için uygun olabilir. Ultra Lift’in uygulanmasına gelince; lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor. Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. İnfini cildimizi gençleştirirken aynı zamanda cilde diğer sistemlere nazaran daha az hasar veriyor ve uygulama sonrası iz ve leke riski oluşturmuyor. Yüzde uzun kızarıklık, ödem ve işlem sonrası yanık gibi etkiler yaratmıyor.
İşlem toplamda 20-25 dakika kadar kısa sürüyor. Cildin sorununa bağlı olarak 15 gün aralıklarla 3-4 defa uygulanması yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar da 4-5 saat içerisinde kayboluyor.
Özellikle el üstü, dudak çevresi ve boyun kırışıklarında, istenmeyen sarkmalarda, yıpranmış cilt yüzeyinde, sivilce izleri ve vücut çatlaklarında yok edilmesinde etkili olan bu yöntem çok daha gergin, diri, genç bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Ve tabi bakımlı erkekler için de son derece ideal.

Yayın tarihi: 07.10.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
2014
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.