Uzmanlar

George Clooney'den Güzellik Sırları

George Clooney'den Güzellik Sırları

Hemen hemen herkesin ortak sorunu olan cildin gençliği yitirmesinin çözümü ünlü aktör George Clooney'in doktoru ünlü Estetik uzmanı Riccardo Forte'den geldi…

Güncellenme tarihi:
manşet

Yıllar, dış etmenler ya da genetik kodlar nedeniyle cildin canlılığını, parlaklığını ve tazeliğini kaybetmesinin yeni formülü en sevdiğimiz meyvelerden olan çilekte saklı.

Uzman Estetisyen Pervin Dinçer'in kliniğinde uygulanan çilek peelingi, cildinizi soymadan, sizi sosyal hayattan uzaklaştırmadan her geçen cildinizde var olan sorunları çözmeye yardımcı oluyor. ve erkeklerin ciltteki sorunlardan kurtulmaları için kurdukları hayal, İtalya 'dan gelen altın çilek ekstreli ve büyüme faktörleri içeren peeling sistemiyle gerçek oluyor. Ünlü aktör George Clooney'in doktoru olarak da bilinen ünlü Estetik uzmanı Riccardo Forte tarafından geliştirilen bu peeling sistemi içinde cildin onarım sürecini destekleyen hücresel büyüme faktörleri, güçlü antioksidanlar yer alıyor.

Antioksidanların başında ise hepimizin bildiği altın çilek ekstreleri yer aldığını ifade eden Uzman Estetisyen Pervin Dinçer, " Peeling sisteminde jöle ye benzer bir baz krem bulunuyor. Her cildin problemine göre ayrı ampuller yer alıyor ve bu ampuller içerinde yer alan asit türevleri kremin içerisine karıştırılıyor. Bu şekilde hazırlanan peeling cilde uygulanıyor.Uygulama sırasında cilt giderek geriliyor ve uygulanan peeling ciltte donmaktadır. Peeling yaklaşık 30 dakika bekletildikten sonra ince bir zar şeklinde çıkartılıyor" diyerek uygulamadan kısaca bahsetti.

Dinçer, cilde uygulanan peeling sayesinde ciltteki problemlerde kısa sürede değişim gözlemlendiğini belirterek, "Cildin problemine göre 4-6 seans önerilen uygulama sonrası sosyal hayatına hemen dönebilirsiniz. Nano kapüllerle peeling cildin alt katmanlarına inerek uygulamak mümkün. Bu peeling sistemini diğer peelinglerden ayıran önemli özelliklerin başında ise, sosyal hayatı etkilemeden, cildi soymadan lekelerden, ince çizgilerden kurtarıyor olmasıdır. Bu sistem matlaşıp canlılığını yitirmiş cildinizden yavaş yavaş kurtulmanızı sağlıyor" açıklamasını yaptı.

Öyle ki bu sistem sayesinde her seansın sonunda cildinizde ışıltının farkına varacaksınız. Sizi gören yakınlarınızdan övgüler alacaksınız. Uygulamanın sunduğu sihirlerden biri de kimsenin cildinizdeki değişimi nasıl olduğunu dahi anlamayacak olması.

Yayın tarihi: 16.12.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
4075
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.