Uzmanlar

Clooney Ve Kardashian'ın Tercihi Yüzde Ve Vücutta "Saten" Etkisi

Clooney Ve Kardashian'ın Tercihi Yüzde Ve Vücutta "Saten" Etkisi

Doğal bir gençleşme sağlayan “Saten yüz ve vücut germe yöntemi", George Clooney ve Kim Kardashian gibi pek çok ünlü ismin de tercihi...

saten germe

George Clooney ve Kim Kardashian gibi ilgi ile takip edilen ünlü isimlerin tercihi "saten etkili yüz ve vücut germe yöntemi" daha genç, parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlerin tercihi olarak Türkiye'de de ilgi görüyor. Dünyanın farklı noktalarında birçok kişinin gözü kapalı bir şekilde başvurduğu germe işlemiyle hem yüzde hem de vücutta saten etkisi yaratan uygulamanın Türkiye'de de ilgi görüyor. George Clooney, düğünü öncesi bu sisteme başvurdu. Kim Kardashian'ın yanı sıra birçok ünlü ismin de gönül rahatlığı ile tercihi olan yöntem ciltte saten etkisi yaratıyor.

Erkeklerin de uygulama için aylarca sıra beklediği sistemin şimdi Türkiye'deki bakımlı erkeklerin hizmetinde. Bu başarılı sistem artık aşırı şişirilmiş ve doğallıktan uzak görünüm istemeyen ancak her geçen gün gençleşen bir cilt isteyen Türk kadınlarının ve erkeklerinin tercihi olacak.

Yüzü ve cildi gererek saten etkisi yaratan işlemin haftada 1 kez sadece 4 seans uygulanıyor. İşlem sonrası sonuç daha ilk andan itibaren gözle görülüyor. Uygulamanın ardından kişinin denize bile girebildiği sistem dünya da 2 bin 500 kullanıcıya sahip. Üstelik uygulama ağrısız, sancısız ve sosyal hayatı da etkilemeyerek tercih edenlere doğal bir gençleşme sunuyor. Mevsim ayrımı da olmadan uygulanan sistem özellikle de Amerika'da geniş bir yelpaze kitlesi tarafından kullanılıyor.

UYGULAMA ALANLARI NELERDİR?

Uygulama düşük göz kapakları, göz çevresi kırışıklıkları, sarkmış yüz, dudak üzerinde ve boyunda bulunan çizgilerde de etkili oluyor. Uygulama göbek, basen, sutyen kat izlerinde, bacaklarda, geniş veya sarkmış popo bölgesinde hem fazla yağlardan kurtulup sıkılaşmak hem de saten gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak için uygulanabiliyor. 2013 yılında Amerika, Almanya, İngiltere ve İspanya'da yılın en iyi kırışıklık uygulaması ödülü, 2014 yılının ise en iyi ameliyatsız yüz ve vücut germe cihazı seçilen uygulamanın FDA onaylı olduğunu cihaz aynı zamanda göz çevresi kırışıklıklarında tek FDA onayı alan sitemdir. Saten gibi bir yüz ve cilt için de sistem içeriği olarak Focuslu radyofrens ve ultrasound estetik alanında ki en başarılı sistemlerin kombinasyonu kullanılıyor.

Yayın tarihi: 03.08.2015
« tüm yazıları
Soru Sor
2815
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.