Uzmanlar

CİLT CHECK UP’I İLE CİLDİNİZİ TANIYIN

CİLT CHECK UP’I İLE CİLDİNİZİ TANIYIN

Ne tür bir bakım yaptırırsanız yaptırın öncelikle cilt check up’ı yaptırın...

Güncellenme tarihi:
cilt

Kadınlar bakım ve güzelliğe oldukça fazla önem verirler. Aslında yaptırdığımız bakımlarda amacımız sadece güzel görünmek değil tabi ki. Yaptığımız bakımların temelinde sağlıklı bir cilde sahip olmak yatıyor aslında. Ama bakımlarımızı yaptırırken gözden kaçırdığımız bir nokta var: Cilt tipimiz.

Nasıl herkesin farklı bir karakteri varsa hepimizin farklı bir cilt tipi vardır. Yaptığımız bakımlardan, uygulamalardan etkili ve doğru sonuçlar alabilmemiz için tüm bakımları cilt tipimizi uygun yapmalı ya da yaptırmalıyız. Eğer yağlı bir cilde sahipsek yağlı ciltlere uygun bakım operasyonları uygulamaları, kürleri yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Çünkü cilt tipimize uygun seçmediğimiz uygulamalar, kremler, maskeler, kürler ne yazık ki cildimizde tedavisi mümkün olamayan sonuçlar doğurabilir. Bu tür olumsuzlukları yaşamamak için cilt tipi doğru şekilde analiz edilmeli.

Bir uzmana başvurduğunuz vakit yapacağı ilk iş cildinizi “çıplak gözle” analiz etmek olacaktır. Çıplak gözle yapılan analiz yöntemi yanlış olmasa da yeterli değildir. İşte bu noktada en etkili sonuçları kısa sürede ve herhangi bir ağrı ya da sızı olmaksızın daha sağlıklı bir yöntemle saptamak mümkün. Nasıl mı? Bu sorunun yanıtı aslında çok basit. Cilt Check-Up’ı ile cilt tipinizi öğrenebilir, tüm bakımlarınızı içiniz rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Biz kadınlar bakım konusunda biraz takıntılıyız aslında. Sağlıklı, doğru ve güvenilir olanı tercih eder, böylece daha sağlıklı bir cilde sahip olmak isteriz. Cildimize yapacağımız en büyük kötülük cildimizin karakterini yani tipini unutmak olur. Benim de her zaman söylediğim gibi bakım uzman ellerde ve doğru yapıldığında etkili sonuçlar alınır. Benim size tavsiyem; ne tür bir bakım yaptırırsanız yaptırın öncelikle cilt cehck up’ı yaptırın ki daha sonra yaptıracağınız uygulamalarda daha sağlıklı sonuçlar alınabilsin.

Güzelliğinize...

Yayın tarihi: 14.01.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
1539
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.