Uzmanlar

CANLI BİR CİLT İÇİN ALTIN MASKE

CANLI BİR CİLT İÇİN ALTIN MASKE

Altın maske kullanıldıktan sonra cildinizdeki ferahlığı, hücrelerin uyanışını hissedeceksiniz...

pervin

Meyvelerden, çiçeklerden, hayvansal ürünlerden ve bitkilerden sonra içeriğinde çok daha farklı maddeleri barındıran cilt bakım ürünleri kullanıyoruz. Bunun son örneklerinden biri 24 ayar saf altının cilt bakımında kullanılması.

İçinde 24 karat altın tozları, vitamin ce minareller bulunan altın maske, bir yandan hücrenin yenilenmesini hızlandırırken bir yandan da yoğun nem vererek cildi sıklaştırıp çizgileri açıyor. Aynı zamanda yazın sıcaklarının artmasıyla cildin matlığından şikâyet eden biz kadınlar için altın maske, altın tepside sunulan bir nimet gibi.

Cildin matlığından kurtulmasında, nemin dengelenmesinde ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırmasında kullanılan altın sivilcelerinden dert yananlar, cildindeki lekelerden kurtulmak isteyenler ve siyah noktaların mutluluklarına gölge düşürmesini istemeyenler için kullanılabilir bir yöntem. Altın maske uygulamadan önce cilt temizlenir ve maske uygun, rahat bir şekilde bırakılır. Yaklaşık yarım saat boyunca yüzünüzde kalacak maske ayda iki kez uygulandığında oldukça etili sonuçlar alınacaktı.

Sağladığı yararlar da uygulaması da basit ve oldukça rahat. Ayrıca altın maske uygulanırken herhangi bir ağrı ya da yüzünüzde yanma hissetmezsiniz. Altın maske uygulanırken yapmasınız gereken gözlerinizi kapatmak ve müziğin akışına kendinizi bırakmak. Gözlerinizi açtığınızda ise cildinizdeki ferahlığı, hücrelerin uyanışını hissedeceksiniz.

Güzelliğinize…

Yayın tarihi: 05.02.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
5274
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.