Uzmanlar

Bölgesel Fazlalıklardan Lipo Kavitasyon İle Kurtulun

Bölgesel Fazlalıklardan Lipo Kavitasyon İle Kurtulun

Vücudumuzdaki yağların sadece bir noktada depolanması ile oluşuyor bölgesel fazlalıklar. Bu fazlalıklar yüzünden aynaya bakmak dahi çekilmez bir hal alıyor. Ama artık bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için bazı sistemler var. Bu sistemlerden biride Lipo Kavitasyon. İşte işin sırrı.

fazlalıklar

Uygulama öncesi yağ ve kas analizi yapılıyor ve beden ölçüleriniz alınıyor. Seanslar 7-10 gün aralıklarla uygulanıyor. İşlem ultrason başlığına benzeyen başlıkla yapılıyor. Özel jel bu başlık yardımıyla söz konusu bölgeye yediriliyor. Uygulama bittikten sonra bölgede sıkılaşma sağlanması için tripollarradyofrekans uygulanıyor. Dolayısıyla, birlikte yapılan 2 işlem ile bir yandan incelirken diğer yandan sıkılaşıp kaliteli cilde sahip oluyorsunuz. Uygulama bittikten sonra kişinin beden ölçüleri tekrar alınıyor ve sonuçlar sıcağı sıcağına gözleniyor.

Bu sistemin en güzel tarafı seansların kısa sürmesi, acısız cerrahisiz bir uygulama olması ve bir de uygulamanın çok zaman almaması. Bu sistemi uygulatırken sıcak masaj yaptırılıyormuş hissi oluşur ve kulaklarda rahatsızlık vermeyen bir çınlama duyuluyor. Uygulama bittiğinde çınlama da bitiyor.

Biz sabırsız kadınlar için LipoCavity sisteminin en güzel tarafı sonuçların toplam seanslar sonunda değil her seansın sonunda ölçümlerle alınması. Her seans sonunda incelme elde ediliyor ve bu durum biz kadınları daha da motive ediyor. Bu sonuçlar elbette kişinin yağ oranına göre değişiyor. Yağ oranı fazla olan kişilerde incelme de fazla oluyor doğal olarak. Yağ analizleri sonrasında da mezurada gördüğünüz incelmeyi yağ oranınızın azalması ile de gözlemleyebiliyorsunuz. Böylece düşman gibi görünen aynalara bakmaya doyamıyorsunuz.
Hatırlatayım işlem öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Uygulama öncesi 3 saat yenilmemesi, işlemden 1 gün önce ve işlemden sonraki birkaç gün 2 litre su içilmesi ve uygulama sonunda 2-3 gün boyunca diyetisyen tarafından hazırlanan düşük yağ içeren özel diyet programının uygulanması gerekiyor. Bunun amacı diyetteki yağ oranı düşürüldüğü için bu esnada vücut enerji kaynağı olarak ultrasonla yağ dokusunun parçalanması sonucu oluşan yağ asitlerini enerji kaynağı olarak kullanmaya başlamak. Bunun sonucunda da uygulama yapılan bölgede incelme oluyor.

Herkese uygulanabilir bir sistem olan Lipo Kavitasyon, sonuçları aşama aşama görmek isteyen biz sabırsız kadınlar için biçilmiş kaftan. Bizi mutsuz eden, giydiğimiz her kıyafetin şeklini kaybetmesine neden olan bölgesel fazlalıklarımızdan Lipo Kavisyon ile kurtulabiliriz. Tabii ki hep söylediğim gibi doğru ellerde yapıldığı zaman.

Güzelliğinize...

Yayın tarihi: 22.03.2016
« tüm yazıları
Soru Sor
1707
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.