Uzmanlar

Benleriniz ve yağ butonlarınız canınızı mı sıkıyor?

Benleriniz ve yağ butonlarınız canınızı mı sıkıyor?

Bir kadının kendini mutlu hissetmesi yaşam kalitesinin de artması anlamına gelir...

ben

Bazı kadınlara ben çok yakışıyor. Dudağın yakınlarında, yanağın dudak üstüne yakın kısmında bulunan ve gülümsemesine anlam dahi katan bu benler, pek çok kadının sahip olmak istediği benler ve hatta bunu kalemle belirginleştirenler var. Fakat bazı benler de kendimizi güzel hissetmemizi bırakın, kötü hissetmemize yol açabiliyor.

Fazla dolgun, fazla koyu renk, et beni dediğimiz türlerden kurtulmak isteyebiliyoruz. Ve eğer kendimizi onlarsız daha iyi hissedeceksek iz ve dikiş olmaksızın kurtulmamızı sağlayacak yollar var. Özellikle lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazerler ile gerçekleştirilebiliyor. Epidermal ve dermal olarak nitelenen bu nevuslar, yani sağlık açısından zararsız, sadece estetik açıdan rahatsız eden bu benlerden kurtulmak tek seansta, üstelik dikiş ve iz kalmadan, acı duyulmadan mümkün. Çok daha derin olan köklü nevuslar ise cerrahi olarak çıkartılmalı tabi.

Özellikle de göz üstlerinde ve altındaki benlerinden kurtulmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bununla beraber gözaltındaki yağ butoncukları da lazerle temizlenebiliyor. Uygulamada lokal anestezi yapıldığından ağrı hissi de duyulmuyor. Benlerin bulunduğu alanlara lazer atışı yapılıyor ve benler yok olarak, deri rengi koyu pembe bir hal alıyor. Bir adet ben veya yağ bezesinin giderilmesi sadece saniyeler içinde hallediliyor. Bu da çok cazip bir durum. Ayrıca benlerin alınmasından sonra 10-15 gün arasında o pembelik de kaybolarak cilt normal halini alıyor.

Bir kadının kendini mutlu hissetmesi yaşam kalitesinin de artması anlamına gelir. Sizi mutsuz eden şeylerden kurtulmanızı sağlayacak yollar varsa uzmanına danışın, uygulamaya dair detayları öğrenin ve eğer edindiğiniz bilgiler sizi tatmin eden bilgilerse onlardan kurtulun. Ama mutlaka uzman isimlere başvurun. Yapılacak uygulamadan sonra farkı hemen fark edeceksiniz.

Güzelliğinize…

Yayın tarihi: 24.01.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
2245
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.