Uzmanlar

Adı üzerinde oksijen terapi

Adı üzerinde oksijen terapi

Bebekler gibi taptaze ve yepyeni bir cilt güzelliğin ve ışıltının ilk şartı.

Güncellenme tarihi:
oksijen terapi

Bebekler gibi demek yanlış olmaz çünkü hepimiz bebekken taptaze ve canlı ciltlere sahiptik. Ancak bu yalnızca genetiğimizle gelen bir hediye olmakla kalmıyor. Maalesef dış etkenler cildimizin çokça değişmesine özellikle günümüzde oldukça zarar görmesine ve canlı hücrelerin ölmesine neden oluyor. Bunun en büyük nedeni ise genç olamayan ciltlerde yetersiz oksijen alımıdır. Bu sorunda dünyada yeni bir olan oksijen ile bakım en iyi çözüm olarak yükselişte. Ben de bu hafta sizleri bu yöntemi tanıtacağım.

Oksijen terapi deri ve derialtı tabakalarını destekleyecek ve tedavi edecek cilt bakım ürünlerinin yüksek basınçlı oksijen yardımıyla derinin alt katmanlarına kadar indirilmesi ve cildin oksijenlendirilmesi amacı ile yapılır.

Oksijen ile bakım uygulamasının kullanım alanları yüz bölgesi, boyun, dekolte bölgeleridir.

Oksijen ile bakım uygulaması cilt hücrelerini yenilemeye, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin azalmasına, dokuların canlanmasına, cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastik seviyenin artmasına, cildin nemlenmesine, , foto yaşlanmaya, cildin canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı oluyor.

Aynı zamanda cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında, nemsiz ve kuru ,pul pul olan cilt dokusunda kullanılabilmektedir.

Bu istenmeyen kırışıklık, matlık, kuruma, esneklik kaybı ve cansızlık gibi görüntülere neden olan zaman ve dış etkiler artık geride kalacak. Çünkü oksijen terapi ile tüm ciltler genç, ışıltılı ve canlı görünümünü koruyabilecek.

Güzelliğinize…

Yayın tarihi: 18.02.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
1758
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.