Uzmanlar

Adı gibi sihirli

Adı gibi sihirli

Akşam önemli bir davete gideceksiniz ama cildiniz yeteri kadar parlak ve canlı değil? Öyleyse cilde anında parlaklık ve canlılık katan bir uygulama yaptırabilirsiniz.

maske

Bu uygulamanın adı da cismi de sihirli. Sihirli Maske cildi parlatırken aydınlatıp sıkılaştırıyor hem de bunu anında yapıyor. Dakikalar içinde cildin çok daha sağlıklı, parlak göründüğünü göreceksiniz.

Sihirli maske, sihirli ellerle yüzünüze ulaştığında sihirli dokunuşların ardından yaşlanma belirtileriniz, ince çizgileriniz gözle görülür derecede azalıyor. Maske ölü hücreleri de ortadan kaldırarak cildin derinlemesine temizlemesini sağlıyor. Maskenin ardından daha canlı, daha genç, daha sağlıklı ve daha temiz bir cilt karşılıyor sizi. Unutmadan söylemek de fayda var. Tamamen sancısız, ağrısız bir yöntem sihirli maske.

Gelelim Sihirli maskenin ayrıntılarına ciltte anında parlaklık sunan sihirli maske yapılmadan önce cilde bir pudra dökülüyor. Pudranın ardından cilde vitamin damlatılıyor ve yüzde aniden şampanya köpüğü gibi köpükler oluşuyor. Daha sonra cilt iyi bir şekilde temizleniyor. Ardından cilde özel bir krem ve üzerine maske örtülüyor. Bir süre bekleyen maske uzman eller tarafından temizleniyor. Son olarak cilde özel bir krem sürülüyor ve sonuçlar gözle görülebiliyor.

Bu sayede ayna karşısına geçmeye çekinen hemcinslerim kısa sürede yapılan ve hiçbir ağrı-sızı yaşatmayan bu uygulamadan memnun, daha sağlıklı ve daha genç görünecek. Ama unutulmaması gereken ve benim her zaman söylediğim hangi uygulamayı, hangi maske çeşidini ya da hangi bakım kürlerini yaptırırsanız yaptırın güvendiğiniz ve doğruluğuna emin olduğunuz isimleri tercih edin. Yanlış ya da dikkatsiz yapılacak en ufak bir hata cildinizde, sağlığınızda tedavi edilmesi zor ya da imkansız sonuçlar doğurabilir.

Güzelliğinize…

Yayın tarihi: 12.03.2014
« tüm yazıları
Soru Sor
1662
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.