Uzmanlar

Yeni cevaplar sizi bekliyor

Yeni cevaplar sizi bekliyor

İlker Yavrutürk sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor...

Ben 16 yaşındayım saçım biraz uzunda daha çok uzatmak istiyorum siz sadece postişden bahsetmişsiniz bir de normalde saçın kaç cm uzadığını ve sarımsak yada çok yıkamanın faydası olup olmadığını belirtirmisiniz lütfen.

Keratinli kaynak ile saçımı uzatıp diğer taraftan ana saçımı da uzatabiliyormuyum. Uzuyor ise saç sağılıklı bir şekilde mi uzar? İyi çalışmalar diliyorum teşekkürler.

Keratinli kaynak ile saçınızı uzatıp diğer taraftan kendi saç boyunuzunda uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Saçınıza hiçbir zarar verilmesi mümkün değil hem de saç uzama döneminde şekilsiz görünümden kurtulmuş olur. Keratinli kaynak aynı zamanda kendi saçınızı uzatmak isteyenlerin geçiş dönemine katkıda bulunur.

Benim saclarım uzun ama 4 parmak daha uzatmak istiyorum yani belime gelmesini istiyorum saçlarım sağlıksız göründüğü için yeni kestirdim. Sorum uzun olan saçları 4 parmak daha uzatmak ban ne kadara mal olur bir de hsbc kredi kartıma taksit yapıyormusunuz. Bir an önce cevap verirseniz iyi olur.

300-450 milyonu geçmeden saç boylarını 4-8 parmak uzatabilirsiniz. HSBC karta taksit yok ama yardımcı olabiliriz. Arayın görüşelim.

Merhabalar saçlarım çok fazla dökülüyor ve çok çabuk yağlanıyor. Eğer yıkamazsam aşırı bir dökülme oluyor.

Saç dökülmesi bazen yağ bezlerinin fazla çalışmasından da kaynaklanabilir. Mutlaka dökülme önleyici şampuan ve ampul kullanın.
Yayın tarihi: 11.11.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
1625
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.