Uzmanlar

Yazı saçınızla karşılayın!

Yazı saçınızla karşılayın!

Bu aralar herkesin saçlarının dökülme zamanı. Malum ani değişen hava ve geç gelen bahar herkeste bir stres yarattı.

Umarız yaz aşırı sıcak geçmez de, biraz rahat nefes alırız.

Aklımda iken, siz yaza hazır mısınız? Basenler, selülitler filan tüm bunları boşverin, topu topu 7-8 günlük bir deniz tatilinde kim sizi tanıyacak ki? Bırakın siz onları, saçlarınıza bir çeki düzen verin bakalım. Her dakika yüzünüze bakıldıkça dikkat çeken yegane aksesuarınızı yenileyin, güzel bir kesim, ama yüzünüze uygun olmalı ya da bilgisayarlı saç tasarımından yararlanın ki siz de Hülya Avşar gibi kötü ve sıkıcı bir dönem yaşamayın. Gerçi Hülya Hanım bana gelseydi önce kısa bir peruk takar ona modeli yaşatırdım ama neyse o günler de gelelecek. Belki yakında, salonumuzun ismini duyup teşrif ederler. Bağdat Caddesi'nin en geniş salonu, içinde cafe, çocuk oyun alanı bile var.

Neyse reklamları bırakalım, ne diyorduk? Evet saç tasarımından faydalanmak isterseniz size yakında süprizlerimiz olacak, ayrıca e-kolay bünyesinden belirlenecek talihlileri de salonumuza misafir edeceğiz nasıl mı? Bizi takip edin yakında öğrenirsiniz.

Bu arada bambaşka bir süpriz daha var. Artık ülkemize saç uzamasını hızlandıran ampuller ulaştı. Bu ürün oral yolla kullanılmadğı için diğerleri gibi iştam açma riski de yok, yakında detayları anlatırım.

Kendinize iyi bakın ama saçlarınıza daha iyi bakın, çünkü devir ye kürküm ye devri.:)

Dolu dolu saygılar
İlker Yavrutürk

İLKER YAVRUTURK Hair Creative
0216 385 62 34
Bağdat Cad. No: 244
Yayın tarihi: 05.05.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1374
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.