Uzmanlar

Yarışmamız sonuçlandı

Yarışmamız sonuçlandı

Bir Mahmure kullanıcımız Kanal D Ana Haber bülteninde dümdüz saçları ile tüm dostlarına hava attı.

Yapmış olduğumuz yarışma sonuçlandı ve bir şanslı kullanıcımız saçlarını 800 YTL değerindeki saç düzleştirme işlemi sayesinde dümdüz yaptırmayı başardı.

Tamamlanan çekimler sonrası haber ekibi bile gözlerine inanamadı ve kullanıcımız çok rahat ve keyifli bir gün geçirdi.

Üstelik bir de TV'de mankenlik yaptı ve değme mankenlere taş çıkarttı. Hele o dümdüz saçlarını evire çevire sallayışı yok muydu? İnanın şampuan reklamlarını aratmadı. Ve o kocaman bonus saçları ipek gibi parlak ve ayna gibi dümdüz oldu.

ÖnceSonraYarışmamıza ilgi gösteren yüzlerce kullanıcımıza teşekkür eder ve İlker Yavrutürk'ün onlara müjdeli mail'leri atacağını belirtmek isteriz. Yani çok çok özel bir indirimden faydalanmaları sağlanacaktır. Dilerseniz İlker Yavrutürk'ü telefon ile arayarak Mahmure'de düzenlenen yarışmaya katıldığınızı ve saç düzleştirme indiriminizi kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Sayfalarımızı takip etmeye devam edin, kim bilir bir dahaki sefere saçlarınızı tamamen başka bir havaya büründürmek için yeni bir yarışma daha yaparız.

İlker Yavrutürk
0216 385 62 34
Bağdat Cad. No:244

Yayın tarihi: 05.04.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
2196
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.