Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Strait terapy ile fark yaratın

Strait terapy ile fark yaratın

Saç Tasarımcımız İlker Yavrutürk, Mahmure kullanıcılarından gelen soruları cevaplıyor.

Merhaba İlker Bey, benim saçlarım galiba biraz kalın. Fön çekilse bile kabarıyor. Kabarmaması için ne yapabilirim?

Strait terapy dışında saçların kabarmasını engelleyecek başka bir çözüm şimdilik tam anlamıyla bulunmuyor. Bu işlem hakkında detaylı bilgi için lütfen bizi arayın (7-8 ay boyunca saçlarınızı dümdüz yapan profesyonel işlem).

Merhaba, şu anda röfleli saçlarımı yeni çikolata kahvesine boyattım. 20 gün sonra balyaj için gideceğim. Sizce karamel tonlarında mı yoksa kuaförümün söylediği fındık kabuğu renginde mi balyaj attırmalıyım? Teşekkürler.

Karamel iyidir...

Merhaba, ben çıt çıt almak istiyorum. Kullanışlı mı ve de fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

450 YTL gibi bir fiyata 8 parça ve 50 cm'lik çıtçıt bulabilirsiniz. Kullanışlılık konusu kullanıcının el becerisi ya da kuaföre sık girmesi ile doğru orantılı olabilir.

Saçlarımın uzaması yaklaşık 1 senedir durdu. 1 sene önce kestirmiştim, çok yavaş uzuyor. Böyle değildi, çok çabuk uzardı. Ayrıca ben 24 yaşındayım. Bu yaşıma kadar saçımın döküldüğünü bilmezdim. Sürekli dökülüyor, bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Artık yaşlanıyorsun, tabii 24 az bir yaş değil! Tabii ki şaka yapıyorum, kızmayın lütfen. Ama saç uzamaması çok enteresan tabii. Normal şartlarda saç ayda 1 cm uzar. Kıvırcık ya da çok az görünen saçlar uzasa da pek belli etmezler. Dilerseniz saçlarınıza dökülme önleyici şampuan ve losyon kullanabilirsiniz.

Merhaba, benim saçlarım uzamıyor ve çok çabuk kırılıyor. Uzaması için yapabileceğim birşey var mı?

Saç uzatan şampuanları deneyin ve etkisini hissedin, bu konuda tek etkili şampuan Bonacure Hair Terapy'de mevcut...

Saçlarım ince telli ve kırılgan. Ayrıca geç uzayan cinsten. Uzadıkça cansızlaşıyor. 1,5-2 ayda bir de bitkisel saç boyası ile boyatıyorum. Daha gür görünmesini istiyorum. Ne yapabilirim? Sıcak makas uygulaması ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Sıcak makas salonumuzda kullanılan ve yeni yeni duyulmaya başlayan bir mucizedir. Bu sistem sayesinde saç uçları kırılmadan uzar ve son derece sağlıklı olurlar. Dilerseniz salonumuza gelip saçlarınızı extra bir fark ödemeden sıcak makasla kestirebilirsiniz. Bize bu makasın maliyeti yaklaşık 3000 Euro'dur, yani sonuç vermeyen bir şey olsaydı eğer yatırım yapmazdık.

Merhaba, benim saçlarım sarı röfle. Açık tenliyim, fakat saç dip rengim koyu olduğu için çabuk belli oluyor. Ne önerirsiniz?

Saçlarınızın diplerini açıcı yağ denen yumuşak ve saydam açıcı ile yarım ton kırdırın ve bebek kumralı bir zemin üzerine yeni dip röflelerinizi yaptırın. Sonuç mükemmel olur.

Merhaba, benim saçlarım galiba biraz kalın. Fön çekilse bile kabarıyor. Kabarmaması için ne yapabilirim?

Strait terapy ile 7-8 ay dümdüz saçların olabilir.

Ben 17 yaşındayım, geçen kış saçlarım uzundu. Doğrusu uzunken bakım yapamıyordum ÖSS hazırlığından dolayı. Saçlarım dökülmeye başladı, gözle görülür şekilde seyreklikler var. Dökülme devam ediyor, bunu durdurmak için ne yapmalıyım?

Saç dökülme önleyici şampuan ve losyonlar kullanabilirsin. Bonacure hair terapy satın alabilirsin.

Ben saçlarımı hep kendim boyuyorum. Igora Royal koyu kahve kızıl tonlarını tercih ediyorum. Fakat pırıl pırıl ve canlı olmuyorlar. Daha parlak ve ışıl ışıl olmasını istiyorum ama beceremiyorum. Ne yapabilirim? Teşekkürler...

Saçlarını kendin boyuyorsan çok fazla bir önerim olamaz. Saçlarını yıpratmana sebep olabilirim. Lütfen kızma...

İlker Yavrutürk Hair Creative
0216 385 62 34, 302 04 37
Bağdat Cad. No:244
www.ilkeryavruturk.com
« tüm yazıları
Soru Sor
1892
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.