Uzmanlar

Sorunlarınıza çözüm önerileri

Sorunlarınıza çözüm önerileri

Merhabalar bir okurumuz Fransa'dan Türkiyeye gelmiş ve saçlarını gümüş renge bir türlü boyatamamış...

Sorun bence kullanılan malzemeden olabilir bence saç rengi açıldıktan sonra saça şampuan yerinde boya yerine köpük SİLVER yansıma kullanılırsa sorun çözülür. Ben en son HARUN KOLÖÇAK ın saçlarını gümüş yaptım sizi de beklerim.

Perma

Saçında hem röfle hem de perma olan birinin en son yaptırması gereken şey bence permadır. Lütfen denemeyin...Saçınızda ille de dalga görmek istiyorsanız katlı kesimler iyi sonuçverebilir..

Merhaba Pelin

Saçlarına 6 ay önce röfle yaptımışsın ve düzenli boyatmışsın şimdi ne yapman gerektiğini soruyorsun. Bence cildine ve göz rengine göre yoğunluğu ayarlanmış bir balyaj-röfle daha doğal ve kalıcı bir çalışma olabilir ama belki, biraz da altın bakır cilalar sonbaharda daha iyi olabilir bence bana bir uğramanı tavsiye ederim. Seni görmeden yorum yapmak biraz güç...Postiş konusuna gelince artık çok kolay ve kullanışlı postişler var. Kendin bile evde takabilirsin ayrıca bu işi profesyonel anlamda yürüten firmalar artık daha kaliteli ve garantili işler çıkarıyor. Ben de bunlardan biri ile çalışıyorum şu anda gerçek saçtan ve senin saç rengine uygun olan postiş bulmak mümkün, fiyatı 450 milyonu geçmez ve 7-8 yıl kullanırsın saçının rengi değişirsepostişin de değişebilir... Bilgin olsun.

Çok kabaran saçlar

Artık bu soru yılın en çok sorulan sorusu oldu saçlarım aşırı kabarık ne yapabilirim? Saçları bastıran ve kabarmasını engelleyen bir ürün artık var. Ben denedim ve saçımın dalgası yattı ve ardından bakım yaptım şimdi eskisinden daha az kabarıyor en önemlisi daha çabuk saçlarım yatışıyor bilginiz olsun. Denemek için mutlaka randevu alın, Pazartesi, salı, çarşamba günleri bu iş için özel ayrıldı. Haberiniz olsun.

Yayın tarihi: 07.11.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1286
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.