Uzmanlar

Isı makası ile saçlar artık kırılmayacak

Isı makası ile saçlar artık kırılmayacak

Yepyeni bir teknoloji artık Türkiye'de. Saçları ince ve çabuk kırılan kişiler bu sorunu tamamen çözen bir makastan yardım alabilecek.

Yaklaşık bir aydır yurtdışından getirilmesi düşünülen bu makas, benim onayımı alıd ve önümüzdeki haftadan itibaren yasal izinleri alındıktan sonra ülkemizde ilk kez benim salonumda sizlerle buluşacak.

Milyarlarca para harcamasına rağmen saçlarının hala kuru olduğunu söyleyen tüm okurlarıma bu sevinçli haberi vermek benim için de bir onur.

Peki nasıl oluyor da, ısı makası bu muhteşem çözümü üretebiliyor?

Saç uçları normal makasla kesildiğinde kesilen uç alan oksijenle temas halinde olduğundan kısa zaman sonra saçlar tekrar kırılıp kesilme ihtiyacı duyabiliyor, eğer saçın doğal yapısı da bebek saçı dediğimiz ince ve hassas bir yapıya sahip ise saçın tekrar kesilmesi ve tabii ki uzamaması kaçınılmaz sinir bozucu durum oluyor.

Isı makasıyla kesilen saç uçları tıpkı diş fırçalarında olduğu gibi keratinle yuvarlatılıyor!

Ve kapanan saç uçlarının oksijenle teması tamamen kalmadığından saç uçları kurumuyor, kırılmıyor dolayısı ile kesilme ihtiyacı ortadan kalkıyor...

Bu uygulama salonumuzda 15 Mayıs tarihinde büyük bir tanıtımla hizmete gircektir sizleri salonumuza davet ediyoruz.

Lütfen randevunuzu alınız. Sorularınızı bekliyoruz.

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No: 244
0216 385 62 34
Yayın tarihi: 27.04.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
1644
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.