Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Saçlarda mucize hayal değil

Saçlarda mucize hayal değil

Saç tasarımcımız İlker Yavrutürk sorunlarınızın cevabını bulmaya çalışıyor...

Merhaba ben saçlarımdan çok sıkıldım artık farklı bir saç istiyorum. Saçlarım kızıl ve dalgalı 4 senedir aynı acaba ne yapabilirim? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Aralara koyu kahve tonda kalın tutam balyaj olabilir, yada kızıl renk biraz daha açtırılarak bakır kızıl kalabilirsin, çeşitler çoğalabilir ama bilgisayarlı saç tasarımına beklerim "ücretsiz."

Merhaba benim saçlarımla problemim çok, orta boy dalgalı saçlara sahibim. Kullanabilsem herkes çok beğeniyor ama kullanamıyorum. Şekil veremiyorum çalıştığım için çok zor oluyor. Saç tellerim de kalın olduğu için şekil almıyor ayrıca saçlarım kuzguni siyah kendi rengi. Hiç boyatmadım kestirmeye de korkuyorum. Köşeli dikdörtgen bir yüzüm var ne yapmalıyım? Kestirmem çare mi yoksa modele sokabilirmiyim sizce?

Bence saçlarınızın naturel olması X-Tenso düzleştirme işlemi için harika bir fırsat. Dalgalı ve kalın olan saçlarınızın yatışması ve kolay şekle girmesini sağlayabiliriz. Bu konu hakkında merak ettiklerinizi "Defrize" başlıklı yazımdan okuyabilirsiniz.

Saçlarım çok kuru görünüyor, özellikle yıkadıktan sonra, çok mat, dümdüz şekle girmiyor, kolay şekle girebilen daha dalgalı bir saça sahip olmak istiyorum. Ayrıca 1 gün içinde kepeğe benzer kabarmalar oluşuyor. Bunun için ne yapmalıyım ya da kullanmalıyım, maliyeti nedir?

Bitkisel perma çıktı. Saçlarınıza hiçbir zarar vermeden hafif bir dalga işinize çok yarardı. Kepek için BC kepek şampuanı ve losyonu kesin çözüm.

Ben de keratinli saç mucizesinden yararlanmak istiyorum ama Ankara'da yaşıyorum. Bu işi Ankara 'da da sizin kadar ustalaşmış olarak yapan bir yer var mı? Varsa adınını ve telefonunu istiyorum. Saygılarımla.

Ankara'da keratin kaynakta başarılı benim bildiğim bir salon maalesef henüz yok.

Aşırı derecede gereksiz işlerle uğraşıyorsunuz, insanlar sokaklarda aç yatarken sevin, uzatın bilmem ne demek ne kadar boş aslında...

Siz sokakta aç yatan insanlar için ne yapıyorsanız beni arayın lütfen, bende yapabildiğimin en fazlasını onlar için yapayım. En azından yaptıklarınızın yanına bir yenisini eklemiş olursunuz. Ben Bedensel Engellilerle Dayanışma Vakfına katkı sağlamaya çalışıyorum. " Belki siz de bana katılırsınız."

İker bey,saçlarım çok ince telli ve yağlı. Bonecure arındırıcı şampuan kullandım çok memnun kaldım ama saçlarım şu an çok cansız ve azalmış durumda sanıyorum boyada saçımı kötü etkiledi .Ne yapmalıyım ne kullanmamı önerirsiniz?

Yine Bonacure azalan saçlar için önlem paketi öneriyor. Dökülme önleyici şampuan ve 21 ampul sizin için yeterli olabilir. Kuaförünüzden isteyin.

Saç bakımı yaptırmak istiyorum bana fiyat verir misin çok rica ediyorum.

Saç bakım fiyatları; kısa süreli olanı 10 milyon, 35 dakika süren ve 3 aşamalı olanı 30 milyon.

Ben saçımdan çok memnunum ama saçı yıkamanın dışında günlük bakım yapmam için neleri önerirsiniz?

Bonacure nem spreyi her saat bile saçınıza sıkabilirsiniz nem verir ve mandalina kokusu ile saçı kötü kokulardan izole eder, bittiğinde koşarak yenisini almak isteyeceksiniz.

Benim eşimin saç diplerinde pullanma ve çok fazla dökülme var saçları ince telli ve yağlı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Pullanma + dökülme + ince telli ve yağlı ; eşinizin saç diplerinde olabilecek tüm sorunlar var anlaşılan "KERATASE" danışman kuaförlerinden birine uğrayın ve saça doğru teşhisi koyup size uygun ürünü versinler.

Saçlarım çok ince telli ve seyrek ayrıca dalgalı saçlarımın hem kalın telli hemde gürleşmesi için ne önerirsiniz? Kaynak yaptırmak saçı daha fazla yıpratmaz mı yardımcı olursanız sevinirim.


Ben keratin kaynak uygulamasından sonra 8 ay kullanarak hem kendine hemde etrafına iyi görünmeyi başaran birçok tanıyorum, isterseniz salonumuza gelin belki biriyle tanışırsınız.

Saçlarım doğuştan seyrek ama gürleşmesini istiyorum ayrıca çokta ince telli en azından kalın telli olması için ne önerebilirsiniz?

Uçlarını sürekli olarak sıcak makasla kestirin sonuçtan memnun kalacaksınız.

Saçımda röfle var açık sarı upuzundu ama artık uçları kopmaya basladı. Kestirdim yeniden yaptırmak istiyorum ama ilk önce bakım yapmam lazım hangi ürünleri önerirsiniz. Kırılan saç uçları bu bakımlarla iyileşir mi?

TIGI Çikolata bakımı kopan saçları onarma konusunda gerçek bir uzman kesinlikle tavsiye ederim anında durdurabilir. Evet kopan saçları anında sapa sağlam yapabilir.
Yayın tarihi: 25.11.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
2831
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.