Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Saçlar da ilgi ister

Saçlar da ilgi ister

Saç tasarımcımız İlker Yavrutürk ile sorunlarınıza çare bulmaya devam ediyoruz.

Ben henüz 19 yaşında olmama rağmen saçlarım beyazlaşıyor. Acaba saçlarımın beyazlaşmasını nasıl önleyebilirim?

Saçlarınızın beyazlamasının nedeni büyük ihtimalle genetik, çok fazla kafanıza takmayın birkaç yıl sonra aralara gölge yaptırın ,beyaz saçlar daha güzel renk alır faydasını göreceksiniz ve asla boyatma konusunda acele etmeyin..

Ben 34 yaşındayım, saçlarım beyaz olduğundan 10 günde bir boyatmak zorunda kalıyorum. Bu saçları doğal rengine çeviren ürün hakkında bilgi almak istiyorum. Devamlı boyadığım için boyalı saça uygun olup olmadıklarını öğrenmek istiyorum.

Gerçekten saçlarınızın 10 günde bir boyanması insanı yorabilir .Bence boya tonunu daha açık renk tercih edin böylece dipler çıktığında belli olmaz..ve beyazlar açokremnlerle karışarak uzar. Beyazları tamamen kapatan bir ürün yok yüzde 70' e kadar olan beyazları özel bir şampuan zamanla koyultabiliyor ama her zaman kullanmanız gerek ..

İlker bey, saçım çok beğendiğim tabirinizle kelebek kanadı gibi. Hatalı işlemler sonucunda hiç de alışkın olmadığım bir halde. Kerastes'in Satin Bain 2 serisini kullandım. Şimdi yeşile mi geçsem? Bahsettiğiniz protein yüklemesinin fiyatını öğrenmek istiyorum.

Bence yeşil de işinize yaramaz. Bu seriler saçın dış tabakasını silikonla kaplayıp geçici parlaklık veriyor. Asıl bakım bitkisel bakımdır. Bunu yapan ve şu anda piyasada profesyonel bakım yapan tek marka Taylor; MACKEY yada ORGANİC adı ile yer alıyor. Bana gelirseniz size bir bakım hediye edebilirim. Bu vasıta ile saçları kimyasal işlemden kopma noktasına gelen herkese bu hafta ÜCRETSİZ GERÇEK SAÇ BAKIM YAPACAĞIM . Beni arayın ve randevunuzu alın.

Yeter artık saçların kopması ve yıpranması nedeni ile bu aralar çok şikayet alıyorum bir önlem alsam iyi olacak Bu arada ben artık Kadıköy ilçesinin KUAFÖRLER ODASI TARAFINDAN GÖREVLENDİRİLMİŞ YENİ DENETİMCİSİYİM. Her türlü kuaför şikayetlerinizi de bana bildirebilirsiniz ..konuyu dernek yönetimine aktarmak benim asli görevimdir. Tel : 0216 302 04 37

Saçlarım kıvırcık ve devamlı düz fön çektiriyorum. Keratin Kaynağı yaptırdığımda kaynak da kıvırcık mı olacak? Kaynak yaptırdığımda saçlarım doğal olarak boyanacak değil mi? Ve ücret nedir?

Evet keratin kaynak el şekillendirildiğinde istediğiniz kadar dalga alabilen özel ve doğal saçtan ibarettir .Hangi renk takılacaksa o renkten temin edilebilir..Eğer gerekirse saçlarınızda boyanabilir .bir tutam keratin 9.3 ytl'dir. Yani 100 tutam 930 ytl dir. Bence normal bir saça yeter ve taksitlendirilme imkanıda vardır (card finans ). 12 AYA KADAR vade farksız sadece e- kolaycılara hizmet vermektedir ..Yani ayda 1 santim uzatacağınıza saatte 45 cm uzatabilirsiniz .

Merhaba ben Nilay. Bir sorum olacak. Saçlarımın alt kısmı yani boyun kısmı çok kötü. Neden böyle bilmiyorum. Dipten yanmış gibi, zedelenmiş gibi çıkıyor. Nedeni nedir?

Ailenizde şeker hastası varsa lütfen bir test yaptırın .Genelde vücutta şeker problemi varsa saçların yalnızca bir bölgesinde tiftiklenme görülebiliyor (BU TESPİT TAMAMEN KİŞİSEL BİR BULGUDUR HERHANGİ BİR BİLİMSEL AÇIKLAMASI YOKTUR.)
Yayın tarihi: 25.03.2005
« tüm yazıları
Soru Sor
1612
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.