Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Saçınızla ilgili sorularınız

Saçınızla ilgili sorularınız

Siz sordunuz İlker Yavrutürk yanıtladı. İşte cevaplar...

Simayca demiş ki acaba sadece belli insanlara mı cevap veriyorsunuz?

İnanın bu mümkün değil, sadece seçilmişlere cevap verebilseydim o zaman size yazı yazmak bana işkence gelirdi. Fakat yeni açılan salonumda öyle yoğun bir tempoda çalışıyorum ki henüz 3 yaşındaki oğlum bile bana sitem ediyor size cevap yazmam için akşamları tercih ediyorum bu sefer de eve geç kalıyorum. Sabah yazmaya kalkarsam da salon müşterileri ile ilgilenmem gerekiyor. İnanın ben herkesi cevaplamak istiyorum, çünkü işimi çok seviyorum, yakın zamanda dizüstü bilgisayarım olacak o zaman geceleri evden de size ulaşabileceğim. Görüşmek ve sorunlarınızı paylaşmak dileğiyle, sevgiler.

Sayın okurum,

Erzincan'a selamlar, iki günde bir değil her saniye saçlarnızı yıkasanız da saçtaki kepeği yıkayarak atamazsınız. Önemli olan doğru şampuanla yıkamaktır, saç sıcak suyla yıkanırsa , köpüklü kalırsa ya da sık sık şampuan değiştirilirse kepeklenir. Eğer tüm bunları dikkate alırsanız sonuç daha iyi olur. Unutmadan kepeği önleyici bir şampuanı düzenli kullanmanız şart, tabii bana ulaşın size ürün tavsiye edebilirim, ama önce bazı sorularım olacak. Bye bye.

Bu arada muhteşem bir haberim var. :)Saçlarınız dökülüyorsa hemen paniğe kapılmayın belki sadece dönemsel bir durumdur. Bu moral notumla bu haftaya nokta koyuyorum.

Resimlerini yollayan okurlarıma sonuçları 2 gün içinde tasarımı yapılmış halleri ile yollayacağım.

İLKER YAVRUTURK hair creative
0216 385 62 34
« tüm yazıları
Soru Sor
1376
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.