Uzmanlar

Saçınız kırılmasın!

Saçınız kırılmasın!

Saçlarınız ince ve güçsüzse, uzatmak istemenize rağmen bir türlü uzamamakta direniyorlarsa, o zaman sıcak makasla saç kesimi tam da aradığınız şey! Hem de Mahmure kullanıcılarına yüzde 20 indirimli!

Güncellenme tarihi:
Ülkemize henüz bir yıl kadar önce tarafımdan getirilen bu makas ile saçlar daha sağlıklı ve gür şekilde uzayabilme şansı buluyor. Bazı kişilerin saçları o kadar incedir ki, daha 5-6 cm uzayamadan kolayca kırılır ve çatallaşır. Bu saç tipine 'bebek saçı' da denir. Bu tip saçların uzamamasının sebebi, vücudun yeterince keratin üretememesidir.

Saç teli diş macununa benzer. İçerisindeki keratin, tıpkı diş macunu gibi yumuşak ve macunumsudur. Saç telinin uçları açık kalınca (normal makas ve özelikle ustura yüzünden), saç telinin içindeki macun 'keratin' kurur ve saç kırılır. İşte bu noktada eğer saçlarınızı sıcak makasla kestirebilirseniz, saç telinin ucu, diş macunun kapağında da olduğu gibi gizlenir ve hep nemli kalarak saçın kırılma olasılığı ortadan kalkmış olur.

Benim tavsiyem; uzamayan ve çabuk kırılan saçlara sahip olan herkesin saçlarını bu makas ile kestirerek, öncelikle saçlarındaki doğal nemi korumasıdır. Gelin, salonumuzda hiçbir ekstra ücret ödemeden bu işlemi uygulatın ve sıcak makas mucizesi ile tanışın. Böylece saçlarınızın uzamasını hızlandırabilir ve daha kalın görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu, bizim söylediğimiz bir şey değil, bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Üstelik nakitte Mahmure kullanıcılarına yüzde 20 indirimimizin olduğunu unutmayın!

Ayrıca sormak istediğiniz her şeyi aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak danışabilirsiniz. Keratin kaynaktan poliüretanlı kaynağa, sıcak makastan saç düzleştirmeye kadar en doğru ve gerçek çözüm önerilerimiz sizleri bekliyor.

Saygılarımla,

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No:244 Göztepe-İstanbul
0216 302 04 37-0216 302 0779
www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 24.01.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
1756
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.