Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Saç Tasarımında Gökkuşağı Yılı 2016

Saç Tasarımında Gökkuşağı Yılı 2016

İlk baharın gelişi ve çiçeklerin rengarenk doğayı süslemesinden elbette bahsetmek isteriz ama saç renklerindeki maviler, eflatunlar, pembeler varken size hangisi daha çok yakışır bunlardan bahsetmeye ne dersiniz?

Güncellenme tarihi: 31.03.2016
saç

Merhaba değerli mahmure .com takipçileri.

Ben İlker YAVRUTÜRK,

saç tasarımı konusunda en yeni teknoloji ve en saç modelleri hakkında sizlerle olmaya devam ediyoruz.

İlk baharın gelişi ve çiçeklerin rengarenk doğayı süslemesinden elbette bahsetmek isteriz, ama saç renklerindeki maviler, eflatunlar, pembeler varken size hangisi daha çok yakışır bunlardan bahsetmeye ne dersiniz? Ama önce griden bahsedelim.

Gri renk ve metalik yansımalar kesinlikle çılgınlık derecesinde moda.Gri saç boyatırken saçlarınızı dikkatli ve itinalı şekilde açtırmaya dikkat edin, bu sene yanan saçlar yine çoğalmaya başladı.

Biz "OZON-iYON" cihazı ile boya ve açma sürelerini 40 dakikadan 4 dakikaya indirdik. Üstelik saç derisine bakım yapan bu cihaz mükemmel parlak saçlar elde etmenize yardım edecek....

Bence 2016 yılı saç modası takvimine "gökkuşağı yılı" olarak girmeli.

Öğrencisinden, kamu çalışanına kadar tüm bayanlar ve erkekler saç renklerinde en göz alıcı tercihlerini bu yıl yapıyor olacak.

Dünya modası genelde kıyafet ve her zaman paralel seyrederken, bu yıl saçlar tek kelimeyle "rengarenk"!.

Toplumsal statümüz bizi kısıtlamaya çalışsada saçlarda çiçekler açmaya devam edecek.

Özgür Türkiye'nin özgür kadınına zaten bu yakışır...Siyah saçlarının arkasına "fuşya" renkli 10 tutam kaynak saç ekleyen banka müdürü Fatma hanımın işlerinde bakın nasıl değişiklikler olmuş .

Bütün havaleler hızlanmış, EFT ler ışık hızına yaklaşmış, üstelik banka çalışanları ve banka müşterileri ile saçları hakkında sohbet ederken bireysel emeklilik hesaplarını "kendi bankasına taşıma kararı alanların sayısı artmış"

Ne kadar ilginç değil mi? İşin şakası bir yana moral ve ruh halinizdeni pozitif değişiklik saçlarınızla ne kadar paralel seyrediyor. Sadece bir kaç değişik renkte saça sahip olunca, insanın ruh hali ve yaşama bakış açısı nasıl da değişebiliyor.

Eğer bunun mümkün olamayacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz..!!!

« tüm yazıları
Soru Sor
2668
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.