Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Saç dökülmesi

Saç dökülmesi

Son günlerde saç dökülmesi ile ilgili sorular yine çoğaldı.

Benim kesin önerilerim var: Schwarzkopf'un BONACURE serisinin dökülme önleyici ürünleri gerçekten harika, ulaşmak istiyorsanız beni arayın yüzde 13 indirimden faydalanın, adresinize kadar teslim edelim. Kullanımı çok kolay ben sizi detaylı bilgilendirebilirim.

İnce saçlar

Saçlarım ince ve yapışıyor diyorsanız, ben de doğru bir şampuanla daha kalın görünmesini sağlıyabilirsiniz diyorum. Ayrıca eğer bir de volum spreylerinden kullanırsanız sonuç harika olacak. Mutlaka deneyin, artık yakınmayı bırakın, kendiniz için bir şeyler yapın...

Gür ve kalın saçlar

Mutlaka yatıştırmak mı istiyorsunuz, önce nem şampuanı kullanın, daha sonra da nemlendirici sprey sıkın. Bakın nasıl yatışıp efendileşiyorlar, imkansız değil ben gördüm. Gerçekten etkili bu ürünlere siz de sahip olun, en az bir kez denemek için salonumuza gelin, ben de size ücretsiz uygulama yapabileyim

Bekliyorum, ücretsiz saç bakımı için randevu alın, sizi bekliyoruz. Gelemeyecekseniz, bizi arayın, adresinize yollayalım.

Fiyat listemden örnekler

En çok merak edilen işlemlerden bazılarının fiyatlarını yazıyorum, arayın detayları öğrenin.

Fön: 10 milyon
Kesim: 40 milyon
Boya: 50 milyon
e-kolay'cılara özel kesimler: 30 milyon
0212 385 62 34

İlker Yavrutürk
0216 385 62 34
Bağdat Cad: No: 244

www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 03.12.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1332
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.