Uzmanlar

Saç boyası ve X-Tenso hakkında

Saç boyası ve X-Tenso hakkında

Saç Tasarımcı'mız İlker Yavrutürk, kullanıcılarımızın saç boyaları ve saçtaki dalgalarla ilgili sorularını yanıtlıyor.

Saçımı kahverengiye boyattım, ama şimdi karamel rengine dönmek istiyorum. Kuaförler boya boyayı açmaz diyerek bayamıyor. Çünkü ben açıcı kullanmadan olsun istiyorum. Saçım çok zarar görmesin diye. Saçım karamel rengine nasıl döner?

Saçlarınızın rengi oryalsiz de değiştirilebilir. Yeni çıkan bir ürün sayesinde artık saç rengini açmaya gerek kalmadan kolayca değiştirmek mümkün. :ilinen bir gerçek vardır ki boya boyayı açmaz ama, boyayı panzehiri (boya çözücü) ile saçtan çözmek artık mümkün. Üstelik saçınıza hiç zarar vermeden bunu başarabiliyoruz.

Ellerinizdeki boyayı yumaşak ve hiçbir şekilde yıpratmadan çıkarabilen bu ürün aynı şekilde en koyu siyaha boyanmış saçları bile kolayca açık kahveye çevirebilyior.

Yani bu yazıyı okuyan tüm koyu saçlı kadınlar artık kolayca sarı olabildiği gibi, kızıl saçlı olanlar da kahve ya da sarıya dönerken saçları ellerinde kalmayacak. Detaylar için bizi arayabilirsiniz: 0216 385 62 34

Ben X-Tenso hakkında bilgi almak istiyorum. Nerede yaptırablirim, maliyeti ne kadar?

Merhaba, X-Tenso Loreal firmasının bir ürünüdür ve her kuaförde olabilir, bu işlemi yapan kuaförün eğitimli olup olmadığı çok önemlidir. İşlem sonunda saçlarınızın dalgası yarı yarıya azalır ve 3-4 ay rahat edersiniz. Tekrarı durumunda saçlarınıza bir zararı yoktur. Kolayca uygulatabilirsiniz. Yaklaşık olarak 1 saat sürer. Bizim salonumuzda da 100 ile 300 YTL civarında fiyatlarla saç durumuna göre fiyatlandırılmaktadır.

Merhabalar! Benim 5 Ağustos'ta düğünüm var ve 30 Temmuz'da saçlarımı boyatacağım. Fakat benim saçlarım çok yıprandı, hatta uçları yandı. Kestireceğim ama ustura saçlarımı sanki bozuyor gibi! Ten rengim buğday ve saçımı ne renk boyatacağımı bilemiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

Ustura saçı kesinlikle yıpratır bu artık bilinen bir gerçek... Neden derseniz saçın üzerinden yırtarak geçen bu kesici madde zaman içinde saçların daha çok kırılmasına ve yıpranmasına neden oluyor. Bu sorunu tamamen ortadan kaldıran ve saçların tamamen daha sağlıklı uzamasını sağlayan sıcak makas sayesinde saç uçlarında eskisinden daha sağlıklı bir ifade yakalamak artık mümkün. Yaklaşık 2 yıldır ben bu makas sayesinde hiç uzatılamayan ince telli ve zayıf saçlı müşterilerimize bu ürün sayesinde saç uzatabilme şansı verebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Dilerseniz salonumuza kadar gelin ve bu hizmetten faydalanın. Salonumuza kadar gelmeniz mümkünse size yeni hazırlanan gelin odasını da gösterme imkanına sahip oluruz. Bu oda sayesinde salon içierisindeki kalabalık ve gürültülü ortamdan kurtulmuş olursunuz.

Selam, ben saçlarımın Gülşen'in (Of Of klibindeki) saçları gibi durmasını istiyorum. Bunun için saçıma birkaç kez kat attırdım, ama yine de öyle durmuyor saçlarım. O model için kuaförüme saçlarımı nasıl kesmesini söylemeliyim? Benim saçlarım düz. Şimdiden teşekkürler..

Merhaba Ceren Hanım, öncelikle belirtmeliyim ki Of Of şarkısını söyleyen Gülşen isimli pop yıldızımızın saçları son günlerde çok konuşulsa da saçlarınızı aynı model kestirmekte hala ısrar ediyorsanız size müthiş bir fikir vermek isterim: Kuaförünüze Gülşen'in resmini gösterin ve kuaförünüz ne kadar usta oldugunu ispatlasin. Böylece saatlerce dil dökmekten de kurtulursunuz. Ama yok yine de nasıl kesilecegini anlatmak isterseniz... O zaman zaten iş epey uzar ve çığrından çıkar. İyisi mi bence siz Gülşen'in saç modelinin yerine yüzününe en uygun tarzı bulabilecek iyi bir kuafor bulun. Böylece bir değil, yüzlerce saç modeline sahip olabilirsiniz. Unutmayın, saç ruhun aynasıdır ve hiçbir ünlünün saçı sizin ruhunuzun aynası olamaz.
Yayın tarihi: 26.07.2005
« tüm yazıları
Soru Sor
6450
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.