Uzmanlar

Saç bizden sorulur

Saç bizden sorulur

İlker Yavrutürk, yeni yanıtlarıyla karşınızda.

Selam benim saçlarım doğuştan kıvırcık. Artık bu saçlardan çok sıkıldım çünkü; kabarıyor, uzamıyor, kırılıyor, canlı ve parlak olmuyor. Kısaca ne ararsanız var, lütfen bana yardım edin teşekkürler.

Saçlarınız kabarıyor, çünki kıvırcık saçlar kabarır. Saçlarınız uzamıyor çünkü kıvırcık saçlar uzasa bile hiç anlayamazsınız. Saçlarınız kırılıyor çünkü kıvırcık saçlar çok kurudur ve çabuk kırılır. Saçlarınız canlı ve parlak görünmüyor çünkü kıvırcık saçlar mat görünür. İşte bu nedenlerle bir an evvel siz saçlarınıza Eczacıbaşı Schwarzkopf tarafından kullanılan Strait Terapy "düzleştirme ve bakım" işlemini profesyonel bir kuaför salonunda uygulatmalı ve bana dua etmelisiniz.

Bu işlem, saça zarar vermez. Tamamen saç çekirdeğine inen ve tek üründür. Saçın çekirdiğine yoğun bakım yaparak saçı eskisindendaha sağlıklı yapar. İşlem yaklaşık 3 saat sürebilir. 13 aşamanın her biri hayati önem taşır. Yalnızca sertifikalı eğitim almış profesyonel ekip tarafından uygulanabilir. Saçlarınız 6-8 ay boyunca düpedüz kalır, işlemin adı strait trapy, düpedüz terapidir. Şu ana kadar uyguladığımız tüm müşterilerimiz artık her hafta fön çektirmekten kuruldu ve kendileri saçlarını yıkadıktan sonra dümdüz bir saça sahip oldu. İşlemin fiyatı 300 ila 700 YTL arasında değşimektedir. Card finans ile yapılan tüm ödemelerde salonumuzda e-kolay'cılara özel 4 taksitte sıfır faiz uygulaması yapılmaktadır. Eğer isterseniz vade farkı ödeyerek 12 taksite kadar imkanımız vardır. Bu uygulama haftanın her günü yalnızca randevu ile salonumuzda yapılabilmektedir.
Detaylı bilgi için tel:
0216 385 62 34
0216 302 04 37
0216 302 07 79
www.ilkeryavruturk.com


Merhaba sorunum gerçekten komik. Saçımı kendim boyamaya kara verdim ve boyadım ama rengini beğenmedim sonra ellerime bulaşan boyaları çıkarmak için çamaşır suyu kullandım. Elimdeki boyayı çıkarabilen çamaşır suyunun saçımdakini de çıkarabileceğini düşünüp saçlarımı saf çamaşır suyu dolu kaba soktum ve sonuç iğrenç. Bir hafta oldu ve hala sanki saçlarımı tutam tutam asılmış çekiyorlar gibi hissediyorum. Çok cansız ve pörsümüş görünüyorlar. Kestirmek istemiyorum zaten kısalar ve geç uzuyorlar, nasıl hayata döndürebilirim saçlarımı lütfen yardım eder misiniz? Bana teşekkür ederim.

Yılın sorusu. Bu talihsiz talihlimizi yılın sorusunu sorduğu için kutluyor ve kendisini ödülünü alması için salon umuza davet ediyorum. Yani pes doğrusu hayatımda bu kadar mantıklı bir hata daha duymamıştım. Medeni cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım, neden mi? Eğer böyle bir delilik yapmasaydı salonumuzda saçlarını düzeltme imkanı olmayacaktı ve ben de ondan bu işi nasıl olup da profesyonel yapmaya kalkmadığını sorgulayamıyacaktım. Bence siz gelin biraz benim yanımda takılın bakarsınız içinizdeki cevheri doğru yönetebilirsek sizden harika bir "colorist yaratabiliriz..." Lütfen kimse gülmesin ben ciddiyim önemli olan kullanılan malzemenin kalitesi ise, doğru ürünleri kullanan herkes sonuca ulaşır bence olay bu kadar basit.

Oysa bazı kuaför arkadaşlarımız maliyeti daha uygun diye nerdeyse çamaşır suyuna benzer. Ucuz ama bir o kadar da tehlikeli ürünlerle sonuç elde etmeye çalışıyorlar, sonuç çoğu zaman iyi olsa bile, en ufak bir hatada saçlar tamiri zor ve yıpranmış bir halde ellerinde kalıyor eee ne demişler yalnış hesap bağdattan dönermiş. Sizinki de o hesap yani küçük hanım çok fazla üzülmenize gerek yok bana gelin saçlarınızın bakımını yapacağım ve sizi eskisi gibi sağlıklı. Saçlarla geri yollayacağım, ama bir daha aynı şeyi yapmayacağınıza söz verirseniz, hiçbir lira talep edilmiyecektir. By by bizi arayın ve uygun bir güne benden randevu alın.
Saygılarımla
www.ilkeryavruturk.com
Bağdat cd no 244
0216 302 04 37


İlker bey, Ankara'da olduğumuz için size gelemiyoruz. Web sitenize de giremiyoruz. Sıcak makas konusu çok dikkatimizi çekti. Nasıl bir yöntem ve Ankara'da nerede yaptırabiliriz?

Merhaba Ankara. Ankara'dan günde an az iki telefon alıyorum, sürekli kaynak, sıcak makas ve benzeri konular hakkında bazı bilgiler isteniyor ama. Maalesef benim kullandığım sıcak makası şimdilik Ankara'da kullanan. Orada isteyen 3 kişiye ekibimle beraber belki keratin uygulaması bile yapabiliriz. Bu da bir ilk olacak iyi keratin kaynak konusunda 5-6 kalite malzeme olduğundan bizimki gibi 6 ay garantili profesyonel kaynak malzemesi kullanıp harika sonuçlar alan bir salon henüz duymadım. Ama eğer koordine olabilirsek, çok yakında vatani görevini yapmakta olan erkek kardeşimi görmek için 1 günlüğüne Ankara'ya geleceğim. Eeğer dilerseniz beni arayabilir ve merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında yüz yüze detaylı bilgi alabilirsiniz. İncirli'de bir dostumun temiz ve hijyen bir kuaför salonu var.

Şimdi salonda ekibimle birlikte isteyen 2 kişiye keratin kaynak uygulayabileceğiz üstelik özel bir indirim bile düşünüyorum. Amacım yaptığım işin kalitesini mümkün olduğunca uzağa taşıyabilmek;
- Geçen ay bir arkadaşımız Van'da keratin kaynak uygulaması bile yaptı. Uçak masrafları ve otel masrafları karşılandı.
- Trabzon'dan bir bayan otobüs ile sabah geldi keratinlerini taktırdı ve akşam otobüsü ile tekrar geri döndü.
- Samsunspor'dan bir yönetici bayanın da keratin uygulamasını biz yaptık, amacımız hep en iyisini yapmak oldu. Ve bu sefer gerçekten iddialı geliyoruz hatta bazı dostlarımıza bu işin detaylarını bile anlatıp öğreteceğiz. Eee paylaştıkça büyürüz, sizce de öyle değil mi? Konu ile ilgilenenler hemen randevu alsın, kontenjan iki keratin iki sıcak makas ile sınırlı.

www.ilkeryavruturk.com
0216 385 62 34
Yayın tarihi: 14.07.2005
« tüm yazıları
Soru Sor
7908
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.