Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Pınar Altuğ'un son saçları

Pınar Altuğ'un son saçları

Çocuklar duymasın dizisinden sonra yepyeni saçları ve yeni dizisi ile bir kadın ne kadar değişebilir hepimiz gördük.

Ve bir kez daha gördük ki, saç uzatmak artık hayal değil, saçlar ayda bir santim uzarken artık bir iki saatte 40 - 50 santim uzayabiliyor. Pınar Altuğ'un saçları da bence harika olmuş, rengi koyu seçmeleri strateji açısından bence en doğru karar ve tabii ki saç boyunu uzatmak da yeni Pınar Altuğ için çok doğru bir başka karar.

Zaman zaman herkes yenilenmek veya bir başka deyişle yinelenmek isteyebiliyor. Çok yakın bir zaman önce 45 - 50 yaşlarında bir müşterim daha yinelenmek ihtiyacı hissetti, daha doğrusu yaşadığı birtakım olaylardan sonra her şeye yeniden başlama kararı aldı.

Herşeyden önce uzun zamandır kilolu olduğunu ve bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmadığına karar verdi ve işe saçlarından başladık. Önce saçlarının renginde platin tonunda keratin kaynaklarımızı telefonla sipariş verdik. Saçlar Nişantaşı'ndaki distirubitör firmadan yola çıktı ve biz de bu arada dip boyasına başladık. Açık kumral dip boyasını diplerinde alerji olduğu için bitkisel boya ile yaptık, hem beyazları kapandı, hem cildinde leke kalmadı.

Ve ardından tüm saça jojoba bakımı uyguladık, bu bakım saçlarda 20 gün jojoba kokusu ile salonumuzda büyük sükse yaptığından sonuç almamak imkansızdı.
Keratin kaynağa başlandıktan 2 saat sonra uzun sapsarı saçlarıyla zaten açık renk gözlü olan müşterim biraz makyajla gerçekten yenilenmişti. Aynı kişi yakın zaman önce bir de estetik ameliyatı oldu. Pek alışık olmadığım bu karar da bence harika oldu ve yakın zamanda aynı bayan bir de vücudundaki yağları liposakşın (söylendiği gibi yazdım ) ile aldıracakmış ama şimdiden değişim sonuç vermeye ve kıskandırmaya başladı.

Ben illa ki tüm bunlar olmalı demiyorum ama saç ve makyaj estetik ameliyat kadar değişiklik yapabiliyor ve bence hem ucuz hem de acısız olduğu için daha basit ve kısa çözüm oluyor, siz ne dersiniz? Saçlarınızı ve kendinizi biraz değiştirmenizin kime zararı olabilir ki.

Doğru kuaförü bulun ve değişime saçınızdan başlayın bakalım. Bu yaz nasıl geçecek? Yeni ve trendy saçlarınızla mı, yoksa bu sıcaklarda bunalarak klasik saçlarınızla mı ?

Ben diyorum ki değişmeyen tek şey sürekli değişimdir.

Bu arada unutmadan, bu sezon 3 aydan beri estetisyenlerimizin uygulamaya başladığı "starvac" bölgesel incelme aleti, selülitle savaşta harikalar yaratmaya devam ediyor. Bilginiz olsun sormak istediklerinizi, uzmanımıza danışabilirsiniz. Güzellik uzmanımız Dilek Hanım sorularınızı bekliyor.

İLKER YAVRUTURK GÜZELLİK SALONU
0216 302 04 37
BAĞDAT CD NO 244 Göztepe
« tüm yazıları
Soru Sor
4798
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.