Uzmanlar

Petek Dinçöz'e çağrı

Petek Dinçöz'e çağrı

Bu hafta aklıma Petek Dinçöz geldi. Nasıl son saçını beğendiniz mi?

Gerçi o da beğenmemiş ama yine de ısrarla o kötü saçla dolaşmaya devam ediyor, bence daha fazla ısrarcı olmasa iyi olur. Neden saçınızı siyaha boyattınız diye gazeteciler sorunca o da gayet masumca "Sultan (Türkan Şoray) öyle istedi" diye cevap verince ben de şaşırdım. Hemen ardından Türkan Hanım'a başka bir mekanda söyledikleri hatırlatıldığında o da masumca "Ben sadece saç tonunu biraz koyultursa yüz hatlarının daha çok ortaya çıkacağını söylemiştim" deyince ben koptum tabii kadıncağız kibarca "Saçların sararmış sana yakışmıyor dememiş biraz koyult" demiş bence de iyi etmiş ama o kapkara bir kafa ile Kral TV ödüllerine bodoslama dalmış sonuç malum uzaktan bakınca ben Bülent Hanım'la röportaj yapılıyor sandım.

İşte görüyorsunuz bazen acele işe şeytan karışabiliyor, oysa bilgisayarlı saç tasarımında saçlarını önceden görsedi, bu hatayı yapmazdı.

Bu hafta bu kadar yakında bilgisayarımızla saçlarınızı tasarlayacağız, bize önden çekilmiş fotoğrafınızı yollayın, vesikalık olursa daha iyi olur. Bye Bye...

Okurumuza cevap: Bir okurumuz yaşının 23 olduğunu ve saçlarının döküldüğünü yazmış ve nedenini sormuş. Kendisine dökülmeyi durduran Bonacure ampullerini tavsiye ederim, eğer bana ulaşırsa yardımcı olmaya çalışırım.

İLKER YAVRUTURK hair creative
0216 385 62 34
Yayın tarihi: 03.06.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1847
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.