Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Miss Model Of The World'deyiz

Miss Model Of The World'deyiz

Herkese merhaba. Geçen hafta bazı hayranlarım sevgisini göstermek için bana spam atmış.

Rakamı duyunca şaşırmadım. 39.000 adet mail adresimi kilitledi. Yollayan kişiye teşekkür eder. Bir daha beni sevmemesini rica ederim.

Biraz fazla sivri konuştum. O yüzden bunlar başıma geldi herhalde.

Size bomba gibi bir haberim var. MİSS MODEL OF THE WORLD yarışmasının saçlarını ben ve ekibim yapacağız. 6 Eylül'de Fashion TV'de buluşalım.
Antalya manavgatta yeni açılan ve dünyanın en büyük oyun parklarına sahip olan Silence Beach Otel'de yapılacak olan finallere 24 güzel kızımız katılacak. Şansını denemek isteyenler Fashion TV'den gerekli bilgileri öğrenebilir.

Sorulara yorumlar

17 yaşında bir genç kızımız saçına gölge attırmak istediğinden bahsetmiş. Bence bu yaşta bu gibi işlemlerden uzak kalmak en doğrusu illaki bir değişiklik yapılacaksa ilk etapta birkaç değişik kesim modelleri denenmeli. Saçın yarım ton açığı önlere bir iki pakette yeterli olabilir.

Dalgalı saçlar için piyasaya yeni sürülen bazı ürünler aslında yıllardır banyonuzda duran nemlendirici vücut losyonlarından ibaret. Evet yanlış duymadınız bu ürünlerin hepsi el kremi bazlı ürünler olduğundan hiç boşa para harcamanıza gerek yok. Kuru saçın üzerine bir miktar avucunuza alarak saçınıza yayabilirsiniz. Hem kesin sonuç, hem de ekonomik olması nedeniyle daha mutlu olabilirsiniz.
« tüm yazıları
Soru Sor
1230
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.