Uzmanlar

Kuaförlerinizi dinleyin!

Kuaförlerinizi dinleyin!

Haftanın Eleştirisi: Şu Yasemin'in Penceresi programını sunan bayanın saç rengi ve kesimini beğenen var mı? Çok merak ediyorum (kendisi hariç).

Bir insan maddi olanakları varken parası ile nasıl olur da bu kadar kendini rezil edebilir. Kimse kızmasın ama bence Yasemin Hanım'ın saçları hilkat garibesi ile özdeş.

Her defasında farklı bir renk ve farklı bir kesim denemesi ile karşımıza çıkıyor. Deneme diyorum çünkü belli ki işi kuaförüne bırakmıyor.

Bence biraz daha geride kalmalı ve işi erbabına bırakmalı... Saçlarım farklı olsun diye yeni renkler ve herkes kaçınmalı yüzünün şekline, çene yapısına, alnın genişliğine, hatta burnun hangi yana yatık olduğuna kadar onlarca detay düşünülmeli ve kesime öyle karar verilmeli. Renk ise ayrı bir tecrübe ister.

Tüm kadınlara tavsiyem biraz kuaförlerini dinlesinler, ama kendi yeteneklerine göre hareket etmeyi de ihmal etmesinler. Bence her kendi saçının kuaförüdür. Sade bir evkadını bile; bir köpükle saçına şekil verebilmeli veya iki toka ile saçını toparlayabilmelidir...

Eğer iyi bir kuaförünüz varsa o size kestiği saçı nasıl kullanmanız gerektiğini anlatmalı. Anlatmadı ise daha fazla şans vermenize gerek yok, ben sizi bekliyorum (reklamlar):)

Füsun Şahin adlı okuyucumuz şunu sormuş: "Yaz sonunda evleneceğim ve şimdiden ekonomik olarak çok büyük zorluklar yaşıyoruz nişanlımla. O dönemde saçlarımı sizden uygun bir fiyata yaptırabilir miyim? Çünkü saçlarımın makyajımın güzel olmasını istiyorum. Ama hepsinin çok büyük faturaları da var. Sizden haber bekliyorum."

İşte cevabımız: "Her şeyden önce bu zamanda evenme cesaretini gösterdiğiniz sizi tebrik ediyoruz, büyük cesaret.:) Eğer hala vazgeçmediyseniz size özel bir indirim uygulamayı düşünüyoruz. Salonumuzda yapılacak olan gelin başınız için özel bir fiyat yalnızca siz e-kolay okurlarına verilecek. İşte bu rakam yalnızca 150.000.000 TL.

En yakın zamanda gelin ve provanızı yaptırın, bu arada gelin başı provasız olmaz bilesiniz... Duvak ve çiçek belirlemeden önce bana danışmanızı tavsiye ederim. (Damat kısa boylu ise topuz tepede olmamalı gibi v.s).


İLKER YAVRUTURK hair creative
0216 385 62 34
Yayın tarihi: 21.05.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1312
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.