Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Kıvırcık saçlara veda edebilirsiniz

Kıvırcık saçlara veda edebilirsiniz

Ben İlker Yavrutürk yaklaşık iki yıldır buralarda bişeyler için çırpınıyorum.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Saç dökülmesi, kepek, yanmış ve yıpranmış saçlar, türlü türlü sorunlara çareleri en doğru yoldan siz e-kolay kullanıcılarına öneriyorum. Zaman zaman salonuma kadar geliyor ve benden bilhassa sorunlu saçlarınıza çözümler talep ediyorsunuz ben de elimden,kozmetikten ve teknolojiden maksimum faydalanarak gerek keratin kaynak olsun gerekse sıcak makas yada bilgisayarlı saç tasarımını sizleri hep doğru çözümlerle buluşturmaya çalışıyorum...

Bazen kendimi çaresiz hissediyorum!!! Saçları kuzu kıvırcığı yada asi dalgalı olan birine uygun bir kesimin dışında pek fazla bir şey önerememek beni de üzüyor, zaman zaman da yıldırıyordu tabi ki ama artık bitti!

Eğer saçlarınızda röfle gibi açma işlemi varsa şimdilik bu yazıyı okumayın kıvırcık saçlarınızla yaşamaya çalışın. Yıpranma olasılığı olan bölgeden kurtulursanız tekrar görüşebilirİz..

Ama saçlarınız naturel ise ve kıvırcık saçtan nefret ediyorsanız, HEMEN BENİ ARAYIN 26 MART GÜNÜ SALONUMDAKİ DÜZLEŞTİRME SEMİNERİNE KATILIN.

Bu seminerde Swarzkopft ve İlker Yavrutürk işbirliği ile siz kıvırcık saçlıların sorununu nasıl çözdüğümüzü herkese anlatacağız üstelik 6-8 ay boyunca saçlarınız dümdüz olacak.

Not: Bu işlem tamamen profesyonel bir işlemdir yaklaşık olarak 3 saat sürdüğünden sadece randevu ile özel eğitim almış kadromuz tarafından uygulanacaktır. Fiyatı 350 ile 600 YTLl arasında değişebilir e-kolay kullanıcılarına yüzde 10 indirim uygulanacaktır.

Daha fazla bilgi almak isteyenler 0216 385 62 34 ve 0216 302 04 37 numaralı telefonlardan randevu alarak 26 Mart cumartesi günü tanıtım kokteylimize katılabilir... Ürün tamamen Eczacıbaşı - Swarzkopft profesyonelleriinn denetiminde ithal edilmiştir TÜRKİYE'de ki ilk salon tanıtımına sizde artık davetlisiniz... Ekibimiz 10 saat özel eğitim almış olup ürün sonuçları hayranlık uyandıracak kadar sağlıklı ve dayanıklıdır...
SAÇLARINIZA BİR YADA İKİ KEZ BOYA İŞLEMİ YAPTIRDIYSANIZ DURUMA GÖRE BU ÜRÜN SİZİN KIVIRCIK SAÇLARINIZI DA dümdüz yapabilir. Ürünümüzün adı Straight Terapy...

26 mart 2005 tanıtım kokteyline katılmak için lütfen arayın... Tanıtım 10 kişi ile sınırlıdır...

Bağdat cad. No: 244 (Göztepe ışıklarından sonra , soldaki ilk bina )BANKAMATİK YANI

0216 385 62 34
0216 302 04 37

Saç Tasarımcımız İlker Yavrutürk'ün sitesini ziyaret etmek için tıklayın
« tüm yazıları
Soru Sor
1646
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.