Uzmanlar

Keratin kaynak

Keratin kaynak

Keratinli kaynak, teknolojik olarak bir ekleme ve birleştirme yöntemidir. Saçları uzatmak ve yoğunlaştırmak için etkili bir çözümdür.

Güncellenme tarihi:
Keratin nedir?

Keratin, insan bünyesinde de bulunan (tırnak, saç v.b) protein ağırlıklı bir maddedir. Aynı zamanda keratin içeren cilt bakım ürünleri de vardır.

Keratinli kaynak nedir?

Teknolojik olarak bir ekleme ve birleştirme yöntemidir. Saçları uzatmak ve yoğunlaştırmak için etkili bir çözümdür. Bununla birlikte kaynak yöntemiyle gölge, röfle, balyaj yapılabileceği gibi; farklı aksesuarlarla saçlara çok farklı modeller verilebilir.

Saçlarınız kıvırcıksa ve düz olmalarını istiyorsanız, ömrünüz kuaför salonlarında saçlarınıza fön çektirerek geçiyorsa, Strait Threapy tam da aradığınız şey. Üstelik etkisi 6 ila 8 ay boyunca sürüyor.

Kıvırcık saçlar dümdüz olabilir mi?

Evet hem de 6-8 ay boyunca dümdüz kalabilir. Üstelik de saçlarınızı hiç yıpratmaz. Hatta eskisinden daha parlak ve sağlıklı olurlar. Bu işlemin adı Strait Therapy'dir.

Eczacıbaşı Schwarzkopf tarafından özel eğitilmiş, sertifikalı ilk salon "İlker Yavrutürk Hair Creative" olarak saçlarınızın düzleştirme işlemi bizim tarafımızdan uygulanmaktadır.

Bu işlem ne kadar zaman alır?

Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iştir.(en az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz)

Her saça uygulanabilir mi?

Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, uygulanmaz. Ancak sadece boya varsa uygulanmasında bir sakınca yoktur.
Doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Yıkadıktan sonra nasıl duracak?

Kesinlikle dümdüz kalacak.

Fiyatı ne kadar?

Saçın boyuna ve gürlüğüne göre değişen 13 aşamalı ve özel eğitimli ekip tarafından uygulanan tam mükemmellik gerektiren bu işlemin fiyatı 350 ile 800 YTL arasındadır.

Keratin kaynak ve saç düzleştirme işlemlerimizde 31.10.2006 tarihine kadar Card Finans'a peşin fiyatına 6 taksit imkanınından faydalanabilirsiniz. Saçlarını uzatmak isteyen ve düzleştirmek isteyenlere bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No:244 Göztepe-İstanbul
0216 302 04 37-0216 302 0779

www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 09.08.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
3093
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.