Uzmanlar

Keratin kaynak hileleri

Keratin kaynak hileleri

Her şeyde olduğu ülkemizde gıdadan kıyafete her alanda bir hilekarlık hüküm sürüyor. bunun en büyük sebebi de arkamızda ne kadar pislik bıraktığımızla ilgilenmediğimizden kaynaklanıyor.

Yüzyıllardır kavimler halinde göç eden bir toplumuz. Her gittiğimiz yeri tüketip, yeni yerler istila etmişiz. Tamam da artık gidilecek yer kalmadıysa şimdi ne yapacağız?

Bence birkaç yıl daha her şeyin alengilini bulmaktan kimse kimseye güvenmeyecek ve üreten toplum başka ülkelerin güvenilir kaynaklarını tüketmekten daha da fakirleşmiş tüketen değil, tükenmiş bir toplum olacak.

Neden bunları zırvalıyorum dersiniz? Bence tahmin etmeniz zor ama kısaca özetlersek; her şeyde olduğu gibi keratinli kaynağın da sahtesi çıkmış, haberiniz olsun. İlk fırsatta detayları size aktaracağım araştırmalarımın sonucu en geç perşembe günü detaylarıyla karşınızda olacak. Şu anda salonumuz biraz kalabılklaştı...

Kendinize ve saçlarınıza özen gösterin.

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No: 244
0216 385 62 34
www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 11.05.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
1244
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.