Uzmanlar

Keratin kaynağa 12 ay taksit

Keratin kaynağa 12 ay taksit

Uzun saç; tüm kadınların zaman zaman tutkulu bir arzusu olmuştur. Artık keratinli kaynak sayesinde isteyen herkesin sacı 2 saatte 50 cm kadar uzatılabiliyor.

Tüm bunları daha önce de konuşmuştukt, şimdi sıra tüm e-kolay'cıların bu imkandan en ucuz nasıl faydanalacağını açııamaya geldt.

Keratin kaynakta Finans kartı olan herkese 12 ay taksit imkanı başladı. 0216 385 62 34 numarasını arayın, detayları öğrenin.

Böylece saçlarınızı:

- Ayda 13 milim uzatmak yerine ayda 30 ya da 130 milyon ortalama ile, en kısa saç dirseklere kadar uzayabilecek. Fiyatlar; ortalama 300 milyondan 1.300 milyona kadar değişebiliyor.

İşte bilmeniz gereken detaylar

· Kullanılacak malzeme İtalya'dan özel olarak getirilmiştir.

· İstendiğinde kolayca rengi değiştirilebilir.

· Deniz, havuz, fön, maşa gibi etkenlerden hiçbir şekilde zarar görmez.

· Minimum 6 ay garantilidir.

· İstendiği zaman özel losyonu sayesinde kolayca saçınızdan çıkartılabilir.

· Özellikle ince telli, zayıf saçlı olanlara ve hiçbir zaman saçlarını uzatmayı başaramayanlara önerilmektedir.

· Saç sağlığına zarar vermesi mümkün değildir. Çünkü keratin saçın kendi hammaddesidir. Dünyadaki en ileri teknoloji ile üretilen bu saçlar yüzde 100 insan saçı olup kullanımı ektrsa kolay olsun diye özel sularda bekletilmiştir. İyi ve düzenli olarak kullanıldıında 8 aya kadar kullananlar vardır.

Yani sözün özü; kısaca uzun saçı özlemenize gerek yok. Çünkü artık keratinli kaynak var ve benim de garantimi eklersek, daha ne bekliyorsunuz arayın.

0216 385 62 34
Ilker Yavrutürk Hair Creative
Bağdat Cad. No: 244 İstek Vakfı Yanı
Yayın tarihi: 16.06.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
1380
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.