Uzmanlar

İmajınızı değiştirmek ister misiniz?

İmajınızı değiştirmek ister misiniz?

Saç Tasarımcısı İlker Yavrutürk sorularınızı cevaplamaya devam ediyor...

Güncellenme tarihi:
İlker Yavrutürk, TV8 ile Güzellik Mucizesi isimli programda her hafta 3 kişinin imajını değiştiriyor. İmajını değiştirmek isteyen kullanıcılarımız İlker Yavrutürk'e fotoğrafları ile birlikte yavruturki@e-kolay.net adresinden başvurabilirler.

Merhaba. Saç rengim koyu kumral ve kuaföre saçımın küllü kumral yapmasını istedim. Önce oryalledi ve sarıya döndürdü sonra koyu kumrala boyadığını söyledi. Ama hafif istediğim bir renk oldu. Yıkadıkça rengi turuncuya döndü, şimdi ne renge boyatmam gerekiyor ki bu görüntüden kurtulabileyim? Yaptığı işlem doğru muydu, oryallemesi gerekiyor muydu? Teşekkürler.

Kuaför arkadaşım elinde geleni yapmıştır diye düşünüyorum. Saçlarınızı görmeden buradan atıp tutmak istemem. Saçlarınız kızıllıklar içeriyorsa yeni boyada extra küllü tonlar kullanılmalı ve saçta daha nötr renkler elde edilmelidir. Siz de renk koruyucu şampuanlar kullanarak saçlarınızın rengini koruyabilirsiniz. Doğru bakım kremleri ile de sağlıklı ve dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bayanların unutmaması gereken bir şey var, eğer saçlarınıza açıcı kullanılıyorsa tıpkı çamaşır suyu kullanılan çamaşırlar gibi mutlaka yumuşatıcı kullanmalısınız. Herhalde kadınlar artık saç kreminin önemini daha iyi anlarlar diye düşünüyorum. Evet kuaförler saçları bazen yıpratabilirler ama sıradan bir saç kremini her yıkamada 15 dakika saçlarınızda bekletirseniz orta derecede yıpranmış keçe gibi olan saçlar rahatlıkla taranabilir ve birkaç hafta içinde normale döner.

Merhaba. Saçlarımı 1 ay içinde birçok kez boyattım. Kızıldan sarıya döndüm ve saçlarım inanılmaz bir şekilde yıprandı. 3-4 aydır sürekli bakım yapıyorum, kestiriyorum ama çok düzelmedi. Artık kısaltmadan düzelmesini istiyorum. Saçlarımı en kısa zamanda düzeltebilmem için bana ne önerirsiniz? Bonacure Hairtherapy bana uygun mu? Teşekkürler.

Saçlarınıza acil kurtarma timi gerekiyor. Şaka değil bu bir ürün konseptinin adı. İçerisinde şampuan krem ve maske var. Dilerseniz adresinize yollanıyor. Üstelik e-kolay kullanıcısı olduğunuz için paketin içinden sürpriz bazı hediyeler de çıkabiliyor. Üzülmenize hiç gerek yok, bu sorunu halledebilirsiniz.
Yayın tarihi: 21.11.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
13724
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.