Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

İmaj tazelemek ister misiniz?

İmaj tazelemek ister misiniz?

Hiçbir ücret ödemeden siz de saçlarınızı değiştirmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın!

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Zaman zaman kullanıcılarımız bana attıkları mesajlarla bir mankene ihtiyacımız olursa manken olmak istediklerini yazıyorlar. İşte herkese fırsat! Her hafta Perşembe, saat 10:00'da salonumuza gelen kullanıcılarımızın 3'üne bedava saç tasarımları uygulayacağız.

En moda, yüzünüze en uygun saç kesimleri ve renkleri ile yepyeni bir kişiliğe bürünürken, makyajlarınızla harika görüneceksiniz.

Bu yazıyı okuyan herkes aynı şansa sahip! Hemen bir resminizi yavruturki@e-kolay.net adresine yollayın ve telefon açıp bizi bilgilendirin. Salonumuz Bağdat Caddesi'nde bulunuyor. Tüm dileyenlere kapımız açık.

Acele edin, bu haftanın şanslısı siz olun!

Bu işlemlerin ortalama fiyatı 300 ile 450 YTL arasında değişiyor ama konuk olarak geldiğiniz için sizden hiç bir ücret alınmıyor.

Yeni saç tasarımlarıyla renk kattığımız "Güzellik Mucizesi" isimli program TV8'de Sema Şimşek'in sunumuyla hafta içi her gün 12:10'da yayınlanıyor. Önceki çekimlerimizi her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri ekranlardan izleyebilirsiniz.

Acele edin e-kolaylıkları kapın!

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No:244 Göztepe-İstanbul
0216 302 04 37-0216 302 0779

www.ilkeryavruturk.com
« tüm yazıları
Soru Sor
2506
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.