Uzmanlar

İlker Yavrutürk'ten yeni yanıtlar

İlker Yavrutürk'ten yeni yanıtlar

İlker Yavrutürk saçlarınızla ilgili sorularınızı yanıtlıyor!

Merhaba; Ben saçlarımı oldukça kısa kestirdim Fakat şimdi kaynak yaptırmak istiyorum. Kısa saça kaynak yapılabilir mi? Her kuaför başka bir şey söylüyor ve kafam karıştı lütfen bu konuyla ilgili yardımcı olun.. Teşekkürler...

Saçlarınızın en az uzunluğu 7–8 cm olması kaynak yapabilmemiz için yeterlidir.

Ben saçlarımı omuzlarım boyunda küt kestirdim ve saç rengim bakır ama kendimden pek memnun kalmadım. Kumralım, saçımı ne renk yapsam acaba fotoğraf yollasam acaba yardımcı olur musunuz? Size güveniyorum aslında Trabzon'da oturmasam size gelirdim ama maalesef. Yardımınızı bekliyorum.

Fotoğraf yollarsanız yardımcı olmaya çalışabiliriz. yavruturki@e-kolay.net

Değişik bir kızım. Saçımın pembe olmasını istiyorum ama bulamıyorum. Uşakta oturuyorum... Lütfen yardım edin bana pembe boyayı nereden bulabilirim?

Uşakta nerede bulabileceğinizi maalesef bilemiyorum Ama kuaförlerinize danışın.

Merhaba İlker ağabey, ben 19 yaşındayım saçlarımı koyu kahverengine boyamıştım. Fakat simsiyah oldu ben de bir süre o şekilde dolaştım saçlarımı yakmamak için fakat sonra renk açıcı ile saçlarımı açtım. Sonra boyadım fakat tupturuncu oldu şimdi ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Renk çözücü solüsyon ile saç renginizi akıtabiliriz böylelikle saçınız kendi ana rengine dönebilir.

Merhabalar saçım önceden siyahtı, fakat kırmızıya boyattım, saçlarım çok uzun ve boyanınca elastik bir şekil aldı saçlarım sünüyor ve çok ince oldular. Ayrıca dökülüyor da! Lütfen eski gür haline dönmesi için bir öneri verin. Şimdiden teşekkürler...

Tahminimce saçlarınız çok zarar görmüş. Bakım kürlerini uygulamanızda fayda var.

Saçlarımı kendim boyamak istiyorum. Kumral yaptığımda istediğim zaman platine dönebilir miyim? Teşekkürler...

Renk çözücü solüsyon kullanırlarsa rahatlıkla dönülebilir.

Merhaba İlker Bey. Şu anda hamileyim. 15 gün sonra doğum yapacağım, Saçlarım röfleli tabii dipleri çıkmış bir halde... Doğumdan sonra saçlarımı yaptıracağım ve sizden öneri bekliyorum. Tenim beyaz, gözlerim ela. Şimdiden teşekkürler.

Bebekle kuaföre gitmeniz epey bir süre zor olacaktır. Bu dönem içerisinde saçlarınız kendi ana rengine çevirmenizi tavsiye ederim.
Yayın tarihi: 17.06.2008
« tüm yazıları
Soru Sor
4095
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.