Uzmanlar

Gelin olmanın dayanılmaz hafifliği

Gelin olmanın dayanılmaz hafifliği

İlker Yavrutürk'ün sihirli mekanında peri masallarındaki gibi tarifsiz güzellikte bir gelin olmaya ne dersiniz?

Geçen yıl salonumuzun üst katında harika bir gelin odası yaptık. Bu oda rengarenk çiçeklerle, tüllerle öyle güzel hazırlandı ki, provalarda bile ağlayan gelinler oldu.

Gerçekten iyi işlere imza attık. Çıkan gelinler salondaki karmaşadan uzak, harika bir atmosferde saç ve makyajlarını yaptırmanın rahatlığına kavuştular. Damat da tüm hazırlıklarını erkek berberimizin yardımı ile bitirdikten sonra, tüm çiftleri alkışlarla uğurladık. Hemen yakınımızda Zümrüt Foto Studyosu'nun bulunması da onlar için bir şanstı tabii.

Şimdi bu konsepti daha da genişlettik ve geliştirdik. Üst katımızın tamamını gelin evi olarak hazırladık. Amacımız beş yıldızlı otellerde saç taramaya gittiğimizdeki atmosferin aynısını kendi mekanımızda yakalamaktı. Mini barımızdan tutun da, şampanya ikramına kadar her şeyi düşündük. Gelin ve damadın giyinme odalarını hazırladık. Makyaj konusunu, profesyonel sahne makyajı uzmanımız Murat Aktaş ile çözdük. Hatta biraz daha abartarak Pronovias marka gelinlikleri de sergilemeye başladık. Ee ne de olsa artık gelinliğe göre saç değil, saça göre gelinlik seçebilecektik.

İki yıldır zaten Cemil İpekçi ile çalışıyoruz. Fransız Sokağı'ndaki harika mekanımızda kendisi ile birlikte hazırladığımız gelinlerin mükemmel gülümsemeleri çoğalsın istedik ve bu konsepti Bağdat Caddesi'ne getirmeyi başardık. Biliyoruz ki o gün çok özel ve her şey özel olmalı. Gelin olmanın dayanılmaz hafifliğini herkes yaşamalı.

İlk gelinimizi yakında bu sihirli mekandan uğurlamaya hazırız bile. 24 Ocak ve 25 Ocak tarihlerinde rezerve edilmiş durumda. Biz bu yıl da harika gelinler çıkaracağımızı biliyoruz ve tüm evlenenlere her zamanki gibi uygun fiyatlarla hizmete devam ediyoruz.

Gelin saçı ve makyajı, 800 değil 500 YTL. Mart ayına kadar bu fiyat geçerli olacak.

Aşağıda sık sorulan bazı sorulara kısa cevaplar vermeye çalıştım. Dilerseniz telefonda benimle de görüşebilirsiniz:

Düğün günü gelin:

• Çıkmak istediği saatten 4 saat önce salonumuzda olmalıdır.

• Saçları sadece ben (İlker Yavrutürk) tasarlar ve tararım.

• Gelin evine gelinin izin verdiği kişiler dışında kimse alınmaz ve bu bir sır olarak saklanır.

• Saç aksesuarı ve duvak ile birlikte yüzeysel prova yapılabilir.

• Gelinin yanında gelecek olan kişilere uygulanan fön fiyatı 15 YTL'dir.

Evlenecek tüm çiftlere bol şans, sağlık ve keyifli organizasyonlar dileriz...

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No:244 Göztepe-İstanbul
0216 302 04 37-0216 302 0779
www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 09.01.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
1691
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.