Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Gelin Evi

Gelin Evi

Bir kere gelin olunur. İlker Yavrutürk'ün "Gelin Evi"nde yok yok!

Salon kalabalığından uzak, 5 yıldızlı otel konforunun sunulduğu tek yer olan "Gelin Evi Projesi" büyük yankı uyandırdı.

Cemil İpekçi ile birlikte Fransız Sokağı'ndakı V.I.P salonlarında birlikte gelin projelerine imza atan İlker Yavrutürk, şimdi Bağdat Caddesi'ndeki salonunda gelin adaylarına A'dan Z'ye güzellik, bakım ve gelinlik hizmeti sunuyor.

Büyük bir bölümü sadece gelinlerin ve ailelerinin kullanabileceği bir alan olarak ayrılan Bağdat Caddesi'ndeki salonda gelinlerin kendilerini özel hissetmeleri için her şey yapılıyor.

Özel olarak dekore edilmiş olan bu bölümde sürpriz ikramlar ile birlikte gelin ve yakınları düğün öncesi streslerinden tamamen uzaklaşarak rahatlıkla şaraplarını yudumlayıp saçlarını tasarlatabiliyorlar.

Türkiye'de ilk defa gelin adayları, gelin başı tasarımlarını bilgisayarda görerek karar verebiliyorlar.

Gelin adayı eğer isterse cilt bakımına veya vücut masajına girip biraz rahatladıktan sonra manikür ve pedikür ihtiyacını gideriyor. Bütün bunlar bittikten sonra makyajına geçiliyor. Profesyonel olarak yapılan bir makyajdan sonra sıra saçlara geliyor. Saçlar İlker Yavrutürk tarafından Eczacıbaşı Schwarzkopf ürünleri ile gelinliğe ve gelin adayının yüz hatlarına uygun olarak şekillendiriliyor.

Bağdat Cad. No: 244
0216 302 04 37 - 302 07 79

« tüm yazıları
Soru Sor
2044
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.