Uzmanlar

Düzleştirin artık saçlarınızı

Düzleştirin artık saçlarınızı

İlker Yavrutürk Mahmure kullanıcılarından gelen soruları cevaplıyor.

Strait terapy saça herhangi olumsuz bir etki yapabilir mi?

Bu işlem tam 1 yıl önce ülkemize getirilen yeni bir anlayışı ile uygulanmaktadır ve saça hiçbir zararı yoktur. Boyalı saçlarda bile uygulanmaktadır ve saç eskisinden daha parlak ve sağlıklı olmaktadır. Bunun iki sebebi vardır:

1- İşlem esnasında saç çekirdeğine ipek proteinleri yerleştirilerek saça bir nevi özüne inen özel bir bakım uygulanmaktadır.

2- Bu işlem olarak son 20 yılın en önemli buluşudur ve Schwarkkopf tarafından geliştirilen özel formülü sayesinde tüm dünyada sükse yapmıştır.

İşte bu nedenlerle artık dünyadaki her üç kadından birinin saçlarını düzleştirmek istediğinin tespit eden Schwarzkopf geliştirdiği bu yöntemi Türkiye'de ilk defa bizim salonumuzda uygulamıştır. Eğitimli personelimiz sayesinde yaklaşık 3-4 saat süren bu işlem bir keyfe dönüşmektedir.

Size tavsiyem yaz gelirken kıvırcık ve kabaran saçlarla uğraşmak yerine denizden dümdüz saçlarla çıkmanız ve güneşin tadını çıkarmanızdır.

İzlenimlerimiz bize gösteriyor ki, kıvırcık saçlı kişilerin en büyük derdi saçlarına kısa sürede hiçbir şey yapamıyor olmalarından kaynaklanmaktadır.

Ben ücretler hakkında bilgi almak istiyorum?

Ücretler hakkında bilgiye web sayfamızdan ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak öğrenebilirisiniz.

İlker Bey, ben saçlarıma hayatımda ilk defa perma yaptırdım. Saçlarım çok kabarık ve çok çirkin gözüküyor. O yüzden sürekli topluyorum. Bununla ilgili ne yapabilirim ve saçıma başka bir şey yaptırabilir miyim?

Dümdüz saç, herkesin hakkı ve bu kadar kabaran saçı olan bir bu kabustan uyanabilir. Yeter ki biraz cesaret etsin. Ben size saçlarınızın hiç yıpranmayacağını garanti ederim. Lütfen yazılarımı dikkatli okuyun, tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.

Benim saçlarım kıvırcık ve baş edemiyorum. Ne yapsam düzleşmiyor? Bana yardım edin. Bunun bir çözümü yok mu?

Saçlarınızın düz olması artık çok kolay bir işlem. Önceleri saçları aşırı yıpratan defrizeden çok farklı bir stil var artık. Saçlarınız daha parlak ve sağlıklı olduğu gibi ayrıca dümdüz olabiliyor. Yazılarımı ve arşivimi takip erdenler bilirler, yaklaşık bir yıl kadar önce ilk defa bu sayfalardan duyurduğumuz bu yenilik Eczacıbaşı Schwarzkopf tarafından eğitilen kuaför salonlarında uygulanıyor.

Web sitemizi ziyaret ederek, bu işlem hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Ya da bizi telefonla arayıp tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İlker Yavrutürk
0216 385 62 34
Bağdat Cad. No:244

Yayın tarihi: 31.03.2006
« tüm yazıları
Soru Sor
1985
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.