Uzmanlar

Dümdüz saçlar hayal değil

Dümdüz saçlar hayal değil

İlker Yavrutürk'ten öğrenci, öğretmen ve memurlara kaçırılmaz fırsat...

Güncellenme tarihi:
Geçtiğimiz günlerde Zeynep Kamil Hastanesi'nden 2 Doktor Strait Therapy için bize başvurdu. Fiyatı öğrendikten sonra sadece bir tanesi kıvırcık saçlarına 8 ay süre ile veda etmeye karar verdi. Bunlar sadece en akılda kalıcı olanlardı. Bu durumda ekibimle beraber oturup düşündük, "öğrenci ve öğretmenler için ne yapabiliriz" diye ve sonunda şu karara vardık:

Saç uzunluğu ve kıvırcık sıklığı ne kadar olursa olsun 26 Aralık 2005 tarihine kadar tüm öğrenci, öğretmen ve memurlara 450 YTL'ye bu işlemi gerçekleştireceğiz. Ayrıca Card Finans'a 450 YTL'ye 10 taksit imkanı sunmaya karar verdik. Bu durumda ayda 45 YTL ödeyerek herkes kıvırcık saçlarla uğraşmaya son verebilecek. Bu tutar hesap edildiğinde aylık fön masrafının bile altında bir rakam çıktığı göz önüne alınırsa kaçırılmaz bir fırsat... Ayrıca 450 YTL'yi nakit olarak ödemek isteyenlere de yüzde 15 indirim yaparak fiyatı 380 YTL'ye indirdik. Biz üzerimize düşeni yaptık, sıra artık sizde...

Bu işlem, naturel ve boyalı saçlarda yüzde yüz sonuç veriyor. Ayrıca röfleli saçlarda da duruma göre yüzde yüze yakın sonuçlar ortaya çıkıyor. Bu saçları görmemizde fayda var.

Ancak boyalı ya da hiçbir kimyasal işlem uygulanmamış bir saça sahipseniz vakit kaybetmeden hemen randevunuzu alın!

Soru: Bu işlem ne kadar zaman alır?

Yaklaşık olarak 4 saat süren uzun, ama sonucuna değen, biraz zahmetli bir iş (En az 6-8 ay boyunca saçlarınıza fön çektirmeyi düşünmeyeceksiniz.)

Soru: Her saça uygulanabilir mi?

Eğer saçlarınız aşırı derecede kimyasal işlem gördüyse, görmemiz gerekiyor. Boyalı ve doğal saçlarda kesinlikle harika sonuçlar aldık!

Soru: Yıkadıktan sonra nasıl duracak?

Kesinlikle dümdüz kalacak

Kullanılan malzemelerin yüzde 80'i saç bakımından ibarettir. Saçın çekirdeğine iner ve ipek proteinlerini meduladan içeriye bırakarak saçların daha da parlak olmasını sağlar. 2-3 ayda bir dipten çıkan bölgelere tekrar uygulanabilir. Saçlar sağlıklı olmaya devam eder. Uygulatan ünlülerin başında Beyonce ve Michael Jackson gibi zenci kıvırcığı saçlara sahip kişiler yer almaktadır.

Eğer siz de saçlarınızın dalgalı, kıvırcık ve hatta bonus kafa gibi durmasından bıktıysanız; son 20 yılın buluşunu mutlaka deneyin. Bu işlemin sonunda saçlarınızın daha da sağlıklı olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız.

İlker Yavrutürk Hair Creative
0216 385 62 34, 302 04 37
Bağdat Cad. No:244 İstanbul
www.ilkeryavruturk.com
Yayın tarihi: 14.11.2005
« tüm yazıları
Soru Sor
1976
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.