Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

CNN Türk'te buluşalım

CNN Türk'te buluşalım

Bu hafta CNN Türk Stil Programı'nda sizlerle buluşma fırsatı yakaladım.

Eğer beni merak ediyorsanız ve birkaç gizli bilgiye ihtiyacınız varsa, meslek sırlarımı size de sunabilirim. Program Perşembe 18:30 ve Cumartesi-Pazar günleri de dönüşümlü olarak yayınlanıyor, bekliyorum.

Geçen hafta inanılmaz yoğun geçti bildiğiniz gibi 24 model birinci olmak için kıyasıya çalıştı. İnanın cennetetin ortasında kalıp tatil yapamamak gerçekten çok acı bir durum. Silence Beach Resort Hotel bence gerçekten "a" kalite. Tatilin tam adresi, mutlaka tavsiye ederim. Özellikle çocuklu aileler için gerçekten çok fazla aktiviteye sahip. Hele o su kaydırakları çocuk kalanlar için inanılmaz keyifli.

Son gece bir dolunay vardı ki gözlerinize inanamazsınız. Roof bardan dışarı bakınca sanki kocaman bir sinema perdesinde film seyrettiğimi sandım.

Tabii şimdi sorularınızın cevaplarını bekliyorsunuz, inanın hiç vakit bulamadım ama yarın hemen hepsini cevaplıyacağım ve herkes mutlu olacak. Bu mümkün değil demeyin benim amacım kimseyi kırmamak, elimden geleni yapacağım. Bu arada hamile bir bayan saçlarının ilk üç ay boyatmamalı en acil soruyu hemen cevaplamak istedim

Yakında görüşmek üzere. Size yarışmanın detaylarını da yakında anlatacağım gerçekten farklı bir ortam. İnsanların psikolojisi nasıl değişiyor, mutlaka görmelisiniz

İlker Yavruturk HAİR CREATİVE
0216 385 62 34
Bağdat Cad. No: 244
Yayın tarihi: 10.09.2003
« tüm yazıları
Soru Sor
1202
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.