Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Canlı canlı saç tasarımı

Canlı canlı saç tasarımı

İlker Yavrutürk ve ekibi hafta içi her gün sizlerle "Ece ile Erkenden" programında buluşuyor.

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Merhaba, bundan böyle hafta içi her gün Kanal 1'de "Ece İle Erkenden" isimli programında, her gün bir kişinin imajını canlı yayında değiştiriyoruz. İlker Yavrutürk ve ekibi, tüm kadınların güzel olduğunu ispat ederken; keratin kaynak, sıcak makas, bilgisayarlı saç tasarımı ve daha birçok konunun merak edilenleriyle de sizlerle olacak.

İlker Yavrutürk ve ekibini bu programla tanımış olacaksınız. Bayanların saçları ve makyajları ile nasıl daha güzel olabileceğini bu vesileyle de İlker Yavrutürk herkese ispatlamış olacak.

İlker Yavrutürk ve ekibini takip edebilmeniz için hafta içi her gün "Ece ile Erkenden" programını saat 11.00 ile 14.00 arasında izlemelisiniz. Dilerseniz İlker Yavrutürk'e sorularınızı da her pazartesi ve perşembe canlı yayında sorabilirsiniz.

7 Ağustos Pazartesi ve 10 Ağustos Perşembe günü sıcak makas ve faydalarını merak edenleri ekran başına bekliyoruz.

Tüm saç meraklılarını ekran başına davet ediyoruz. Her gün yepyeni konular ve konukları izleyin ve pratik önerileri kaçırmayın...

İlker Yavrutürk
Bağdat Cad. No:244 Göztepe-İstanbul
0216 302 04 37-0216 302 0779

www.ilkeryavruturk.com
« tüm yazıları
Soru Sor
2407
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.