Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Bu saçlar harika

Bu saçlar harika

Saç Tasarımcı'mız İlker Yavrutürk, bütün Türkiye'den kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamayı sürdürüyor.

Maraş'ta yaşıyorum. Saçlarıma keratin kaynak düşünüyorum. Saçlarım şu an omuzlarımın altında, ama önceler. On santim ekselek, bana maliyeti ne olur? Maliyetini öğrenirsem, Ankara'ya geleceğim.

Merhaba Maraş, saçlarınızı 10 santim keratin kaynak ile uzatmanın maliyeti 300 ile 600 YTL arası bir fiyat aralığındadır. Eğer Ankara'ya gelmeyi hala düşünüyorsanız, lütfen bizi arayın ve randevunuzu alalım.
0216 302 04 37
Www.ilkeryavruturk.com

Saçlarımı boyatmadan doğal yöntemle bir iki ton nasıl açabilirim?

Açıcı yağ diye özel bir ürünümüz var, saçtonunu bebek kumralı dediğim bir tona kadar açıyor ve asla kızıllık bırakımyor, mutlaka denemilisinz. Bildiğiniz tüm boyama işlemlerinden farklıdır ve çoğu kuaför doğru uygulayamadığından salonuna almaz ve kullanmaz. Biz yaklaşık 4 senedir mükemmel sonuçlar alıyoruz.

Saçlarım aşırı şekilde dökülmeye başladı, her yıkamada iki avuç kadar saçım dökülüyor. Beni piskolojik olarak etkileyen bu dökülmenin çaresi yok mu? Saçlarım uzun acaba kestirince dururmu? Düz ve ince telli saçım bir türlü kabarık ve şekilli görünmüyor, kabartmak için ve çok görünmesi için krape yapmaya başladım daha fazla dökülmeye yol açsa da mecbur hissediyorum. Ne yapmam gerek? Ağustos'ta düğünüm var ve iğrenç görüneceğim.

Korkacak bir şey yok eğer sorunuzu gerçekten tamamen yok etmek istiyorsaniz biraz daha sakin olmayi seçmelisiniz ve mutlaka dökülme önleyici kapsuller kullanarak kan dolaşımınızı hızlandırmalısınız. Sschwarzkopf Eczacıbaşı BC Hair Terapy serisinin 42'lik kapsulü ve şampuanı 15-20 gün içinde dökülmeyi azaltabilir ve 3 ay içinde saç kökleriniz aldiği takviye ile eskisi gibi güçlü olur. Bizi ararsaniz adresinize yollayabiliriz.

Merhaba, saç kesimi ile ilgili birşey sormak istiyorum. Ben, kaliteli sayılabilecek ve kolay şekil alan uzun sayılabilecek bir saça sahibim. Fön çektirdiğimde 1 hafta bozulmadan kalıyor. Kuaförlerimden fön çekmeme gerek kalmayacak güzel bir kat kat, içe veya dışa kesim istiyorum. Ama bunu yapan kuaföre daha rastlamadım. (40 yaşındayım.) Fönle şaça şekil vermek profesyonellik mi, önemli olan fönsüz de kesimi iyi duran bir saç. Ne dersiniz?

Bence en kötü kesilmiş saça bile dümdüz fön çekildiğinde saç harika görünür. Bu yüzden önemli olan fönsüz banyodan çıktığınızda eğer saçlarınız güzel şekil alabiliyorsa işte o zaman siz doğru kişiye saç kestirdiniz demektir. Ben bu konuda biraz fazla iddialiyim. Kestiğim saçı minumum 3 ay fönsüz şekillendirebilirsiniz. Bunu size 5 dakika gibi kısa bir süre de öğretebilirm de. Beklerim.

Yaklaşık 1 senedir kendi rengi açık kumral olan saçlarımı Loreal7in 3 numaralı şampuan boyasıyla boyuyorum. 2 kerede 4 ay arayla açık renkte röfle yaptırdım. Halen dipleri aynı boyayla boyuyorum. Şu an röfle olmaz diyorlar. Oysa bence saçlarım oldukça sağlıklı. Bir kuaför platinum diye bir açıcıyla yapabileceğini söyledi. Ne yapabilirim? İzmir'de oturuyorum.

Loreal'in yumuşak açıcısı iyi sonuç verebilir, bence kuaförünüze güvenebilirsiniz.

Merhaba İlker Bey, sitenizi ilk defa ziyaret ediyorum ve çok çok beğendim benim sorunum saçlarım. Kuruduğu zaman hepsi kırık gibi duruyo, normalde dalgalı bir saçım yok, çalıştığım sektörde sürekli fönlemek zorunda kalıyorum, yardımcı olurmusunuz ne kullanmalıyım?

Kesinlikle neme ihtiyaciniz var, saçlarınızın bu kadar kuru olmasının bir nedeni de, uzun zamandır klimali bir yerde çalışmanız yada kimyasal işlemler olabilir ama anladiğim kadarı ile saçlarınız doğal. Sizin ihtiyacınız olan şey, Schwarzkopf'un nem sipreyidir. kesinlikle saçınızı ağırlaştırmayan bu mükemmel ürün saçlarınızı sigara kokusundan koruduğu gibi ayrıca saça çok kuvvtli nem yüklemesi de yapabilir.
« tüm yazıları
Soru Sor
6727
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.