Uzmanlar

Bir gencin hayatı değişecek

Bir gencin hayatı değişecek

İlker Yavrutürk, yetenekli elemanlara sizlerin tavsiyesi ile ulaşmak istiyor.

Yaklaşık 20 yıldır aktif olarak bu mesleğin içindeyim. Mecidiyeköy'de başladığım kariyerime sırasıyla Etiler, askerliğin ardından Kalamış - Suadiye'de devam ettikten sonra şu an Bağdat Cad. No:244'teki kendi salonumda hizmet vermekteyim.

Bir şeyi çok iyi biliyorum ki bu meslek, çoğu zaman ara sokaklardaki küçük ya da orta ölçekli salonlarda muhteşem işlere şahitlik ediyor. Yani demek istiyorum ki hiç tahmin etmediğiniz bir salonda yetenekli bir arkadaşım kendini geliştirmeye çalışıyor ve harika saçlar kesiyor olabilir. Ya da mükemmel renkler çıkarıyor da olabilir...

Şu anda kendisini geliştirmek için internetten benim yazılarımı da takip ediyor olabilir -ki çok fazla telefon ve sorular alıyorum-.

İşte bu yazımda sizlerden ricam bir gencin hayatını değiştirmeniz...

Nasıl mı? Bu yazıyı okuduktan sonra bir düşünün, Türkiye'nin neresinde olursanız olun kendini geliştiren ve yenileyen yetenekli bir kuaför ya da manikürist birini tanıyorsanız ona bu fırsattan bahsedin. Beni hemen arasın. Belki hayatını daha yüksek bir seviyede, daha büyük başarılara imza atmak için riske atma zamanı gelmiştir. Tıpkı yıllar evvel benim babamın salonunu bırakıp çok daha geniş kitlelere hitap edip, yenililkleri daha iyi takip edebileceğim büyük bir salona geçmem gibi... Belki onlar da hayatlarının bu kısmında modern saçlar tarayabileceği, düzenli olarak eğitim alabileceği ve en önemlisi 5 yıl sonra şu anki konumlarında gelebilecekleri en iyi yerden kat kat daha iyi yerde olabilecekleri bir şans bekliyorlardır.

Bu çalışma, İlker Yavrutürk Saç Tasarım Okulu'nun ilk temelleri atılırken yıldız arayışlarımızın bir parçasını oluşturmaktadır.

İlgilenenler için telefonlarımız:
0216 302 04 37 - 0216 385 62 34 - 0216 302 07 79
Bu numaralara telefon numarasını bırakan herkes geri aranacaktır.

www.ilkeryavruturk.com
Bağdat Cad. No:244
Yayın tarihi: 06.09.2005
« tüm yazıları
Soru Sor
1950
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.