Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Bazen "sanane" diyemeyiz!

Bazen "sanane" diyemeyiz!

Bugün çok ilginç bir diyalog yaşanmış. Bir müşterim anlattı ve durumun ne kadar sinir bozucu olduğunu ancak o zaman idrak ettim.

Sizin de hayatınızın bir döneminde anlatacağım olaya benzer bir şeyler yaşadığınıza eminim.
Normal olarak birisi size durup dururken mesela evde kahve içerken "saçların kedi tüyü gibi, neden uzatıyorsun, kestir" dese ona ne cevap verirsiniz. Ya da "zaten incecik saçların var bir de onları örmüşsün, kestir şunları da bir şeye benzesin" gibi sinir bozucu başka bir yoruma ne dersiniz?

Ben olsam sakin ama gür bir sesle "Sana ne?" der gözlerinin içine manasızca bakarım ama gelin görün ki eğer bu sözü söyleyen eşinizin annesi ise aklınızdan onlarca cümle geçmesine rağmen sadece yüzünüzde bembeyaz bir tebessümle yetinirsiniz aksi takdirde tsunamiler kaçınılmazdır. Bu durumda en iyisi susmak. susmak. ya da en akılcı çözümle saçlarınızı güzelleştirebilirsiniz..

... Hanım'ın yaptığı gibi keratin kaynakla saçlarınızı gürleştirebilirsiniz.. Ardından da KAYNANA SEMRA'nın karşısında kahvenizi höpürdeterek içebilirsiniz.

Bu yazdıklarımı birebir yaşayan bir bayan, binbir araştırmadan sonra benim kapımı çaldı ; ince, sarı, röfleli ve yıpranmış saçlarına 30 adet Keratin Kaynak takdırdı. Toplam 300 milyon gibi bir rakama gür ve platin saçlarıyla salına salına salondan ayrıldı. (Amaç sadece saçı gürleştirmek olduğundan maliyet düşük oldu.

Bence daha fazla yoruma gerek kalmadan sizde yüzde 100 doğal keratin kaynak uygulamasından faydalanın ve hayallerinize bir saatte ulaşın.

Card Finans'a Nisan ayı boyunca vade farksız 3 taksit yapıyoruz. Dileyene 12 aya kadar vade imkanı da var. Ayda 80-100 milyona uzun saçlı olabilirsiniz.
« tüm yazıları
Soru Sor
1664
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.