Uzmanlar

2016 Mezuniyet Saç Modeliniz Nasıl Olmalı?

2016 Mezuniyet Saç Modeliniz Nasıl Olmalı?

Lise yada üniversiteden mezun olmanıza çok az kaldı. Sınavlar/finaller bitti. Belkide arkadaşlarınız ile birlikte geçireceğiniz son gün...

Güncellenme tarihi:
saç

Kimi liseden mezun olacak farklı şehirde üniversiteye gidecek , kimisi ise üniversiten mezun olup iş hayatına atılacak. Bir daha bu kadar kalabalık ortamda bir araya gelemeyebilirsiniz. O güzel gecenin fotoğaflarına baktıgınızda elbiseniz makyajınız ve tabiki de saçlarınızı güzel hatırlamak istermisiniz?

Eğer cevabınız evet ise size bir kaç tavsiyemiz olacak;

*.Öncelikle rahat kıyafetler seçmelisiniz çok abartılı düğün yada nişana giden kız elbisesi olmamalı.
* Makyajınız mutlaka sade olmalı.

* Saçlarınız ince telli çabuk yağlanan bir yapıya sahip ise örgü modellerini ve doğal toplu saçlar tercih edebilirsiniz. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde saçlarınız yapışabilir ve selfilerde güzel çıkmayabilir:)* Uzun saçlara sahipseniz yarım toplu yada iri maşa yapılmış geniş dalgaları olan saçlar olabilir. Romantik toplu saçlar da tercih edilebilir. Sırtı açık bir elbise tercih ettiyseniz ensede topuz yada yanda topuz deneyebiliriz. Eğer çok kararsızsanız her şeyden önce mutlaka bir prova saçı yaptırmalısınız. En önemli gece de süprizle karşılaşmayın:)

Yayın tarihi: 20.05.2016
« tüm yazıları
Soru Sor
6756
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.