Uzmanlar

2 saatte uzun saçlar

2 saatte uzun saçlar

Yeni yılda yeni imajlar ortalığı kasıp kavuracak. Renkler ve kesimler bu sene harika.

Yavaş yavaş herkes 2004'ten beklediklerini almaya başlayacak. Umarım ekonomi gibi hayatınızdaki her şey iyiye gider. Çünkü biz bunu hak ediyoruz.

Saçlarım kısacık keşke kestirmeseydim diyenlerdenseniz, daha önce de bahsettiğim saç kaynağından faydalanın.

Bundan 6 ay kadar önce saçlarını daha gür ve uzun görmek isteyen 30'lu yaşlarındaki reklamcı Tülay Hanım'ın saçlarını keratinli kaynakla uzatmıştır. Tülay Hanım geçen hafta grip olduğu için saçlarını yıkayamamış ve koşarak biz egeldi. Saçları yıkandı, bakım yapıldı ve güzelce fönlendi. Artık saçlarının dip kısımları uzadığı için kaynaklı kısımlarını çıkarttırmak istediğini söyledi ve hemen işlemlere başladık.

Bir gün sonra saçı dinlendirilmiş ve yeni keratinli kaynağa hazır hale getirilmişti ve yeni kaynakları da 2 saatte bitti. Saçlarında en ufak bir yıpranma yoktu. Silikonlu kaynak 6 ay önce yapılsaydı, çoktan saç yavaş yavaş silikonlardan kurtulup dökülmüştü. (Silikonlu kaynağın ömrü maksimum 2-3 aydır.)

Oysa şimdi bu altı aylık zamanda hem saçları uzadı, hem de onun söylemesine göre kimse saçlarında kaynak olduğunu anlamadı. Ben de gözlerimle gördüğüm bu değişimi sizinle paylaşmak istedim. Bence hepimiz, her şeyin en iyisine layıkız.

Öyleyse ödülmlerimizi yarına bırakmayalım ve bugün ne istiyorsak, eğer gücümüz de yetiyorsa, istediklerimize şimdiden sahip olalım.

Sevgileri yarınlara bırakmayın, saçlarınızı bugün sevin.

Uzatın, uzatın daha uzatın.

İlker Yavrutürk Saç Tasarımı

0216 385 62 34
Bağdat Cad. No: 244 Göztepe
Yayın tarihi: 09.01.2004
« tüm yazıları
Soru Sor
1140
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.